Telefononi (+355) 695544797

Cart

KORREKTOR

Showing the single result

KORREKTOR PORCELAINE

L900.00

Korrektor PORCELAINE
Certifikuar organike me perberje 100% natyrale,plot me vajra vegjetale
Nevojë për të fshehur rrathet e errëta dhe të metat e vogla? Avril nje korrektor organik ne trajte te bute i jep një super-mbulesë dhe ndricim lekures suaj e cila qëndron gjatë gjithë ditës. Ngjyrat e saj të lehta mundëson që ta përdoresh atë edhe si nje ndicues per lekuren tuaj