KREM TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML

KREM TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML

L2,000.00

KREM TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK

Kujdesi intensiv për llojet e lekures mature

Rivitalizon dhe ushqen lëkurën

I pasur me vitamina dhe antioksidante

Ushqen dhe rigjeneron lekuren

 

Përthithet shpejt

Efekti hidratues i menjëhershëm

Categories: ,

Share this product

Vaj argan organik  është një burim tepër i pasur i vitaminës A, vitamina E, antioksidantë, acide yndyrore esenciale dhe phystosterols, jetike për lëkurën e shëndetshme. Në kombinim me përbërës bioaktive, natyrale dhe organike, ky krem I mrekullueshem  anti-plakje menjëherë hidraton dhe ushqen sipërfaqen e epidermis se lekures ndërsa bio-aktivizon rigjenerimin e qelizave të reja, duke e lënë lëkurën të butë, të lemuar dhe super të revitalizuar. Një terapi tepër e efektshme, e shpejtë absorbuese dhe anti-plakje e lëkurës.

Kujdesi intensiv për llojet e lekures mature

Rivitalizon dhe ushqen lëkurën

Përthithet shpejt

Efekti hidratues i menjëhershëm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML”