LAPS BUZEKUQ BOIS DE ROSE- ORGANIK I ÇERTIFIKUAR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LAPS BUZEKUQ BOIS DE ROSE- ORGANIK I ÇERTIFIKUAR

LAPS BUZEKUQ BOIS DE ROSE- ORGANIK I ÇERTIFIKUAR

L500.00

LAPS BUZEKUQ BOIS DE ROSE- ORGANIK I ÇERTIFIKUAR

Vendosni pak butësi në buzët tuaja falë lapsit organik të buzëve të certifikuar Avril Bois de Rose të pasuruar me gjalpë organik shea dhe vaj organik të jojobës.

Ngjyra: Bois de Rose

   Pigmentim intensiv

   Cilësi e butë dhe e këndshme

   Organike e çertifikuar nga çertifikimi Bureau Veritas

   Prodhuar ne France

Category:

Share this product

Vendosni pak butësi në buzët tuaja falë lapsit organik të buzëve të certifikuar Avril Bois de Rose të pasuruar me gjalpë organik shea dhe vaj organik të jojobës.

Ngjyra: Bois de Rose

Pigmentim intensiv

Cilësi e butë dhe e këndshme

Organike e çertifikuar nga çertifikimi Bureau Veritas

Prodhuar ne France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAPS BUZEKUQ BOIS DE ROSE- ORGANIK I ÇERTIFIKUAR”