NGJYRE GESHTENJE E ERRET-CASTAGNO SCURO 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

NGJYRE GESHTENJE E ERRET-CASTAGNO SCURO 100 GR

NGJYRE GESHTENJE E ERRET-CASTAGNO SCURO 100 GR

L1,300.00

NGJYRE GESHTENJE E ERRET-CASTAGNO SCURO

Ky tonalitet eshte geshtenj e erret, nuk I jep egersi shikimit tuaj si nuancat klasike te te ngjyrave te erreta por u jep nje shkelqim joshes dhe te sofistikuar. Nuk permban Picramat sodiumi, amoniak, kripera metalike apo asnje perberes kimik dhe eshte I realizuar me pluhura ngjyrues te kenas 100% biologjik per te mos I demtuar floket tuaj dhe duke u dhen atyre nje njetrajtesi, shkelqim, fortesi dhe ndricim qe ne rrenje. Eshte ngjyruesi perfekt per ty nese kerkoj nje reflex natyral, floke qe shkelqejne te shendetshem. 

?Indigo ?Kafe ?Bhiringraja ?Henne 

Ngjyrosje e përhershme me intensitet ngjyrash natyrale

Mbulim i lartë – madje edhe me flokë gri

Ushqen dhe forcon flokët dhe skalpin

100% natyral dhe vegan, i çertifikuar

Pa ngjyra sintetike, aromat dhe preservatives

E pershtatshme dhe ne grate shtatzana

Out of stock

Category:

Share this product

KENA GESHTENJE E ERRET ORGANIKE *RATRI*

Ky tonalitet eshte geshtenj e erret, nuk I jep egersi shikimit tuaj si nuancat klasike te te ngjyrave te erreta por u jep nje shkelqim joshes dhe te sofistikuar. Nuk permban Picramat sodiumi, amoniak, kripera metalike apo asnje perberes kimik dhe eshte I realizuar me pluhura ngjyrues te kenas 100% biologjik per te mos I demtuar floket tuaj dhe duke u dhen atyre nje njetrajtesi, shkelqim, fortesi dhe ndricim qe ne rrenje. Eshte ngjyruesi perfekt per ty nese kerkoj nje reflex natyral, floke qe shkelqejne te shendetshem.

Formati : 100 g

?Indigo ?Kafe ?Bhiringraja ?Henne .

Pergatit floket: Laji mire floket me shampon natyrale te La Saponeria ose cfardolloj shampoo tjeter bio. Mos perdorni shampoo me permbajtje silikoni ose me perberes te tjera qe mund te demtojne efektin e ngjyruesit. . Pergatit bojen: Vish dorezat dhe ne nje tase trazojeni pluhurin ngjyrues me uje te vaket (aferisht 30 grade). Hidhni uje derisa te perftoni nje paste te bute dhe homogjene, nuk duhet te jete teper likuide dhe jo shum e dendesuar per nje aplikim perfekt te saj ne flokun tuaj. Masa e pluhurit I keshillueshem per tu perdorur eshte I percaktuar ne baze te gjatesise se flokut tuaj. Aplikojeni ngjyruesin: Aplikoni pasten pa e ftohur ne floket tuaj te njome te sapo lare duke I ndare me pjeseza te caktuara nga rrenja deri ne gjatesine e tyre. Mblidhni floket dhe e lini te veproj per afro 30 minuta deri ne 2 ore. ME shume kohe do te qendroje me shum efekt do kete dhe ngjyra e perforcuar. Shpelaji dhe Shkelqe. Mbas periudhes se perfundimit te mbajtjes se ngjyruesit shpelajini floket tuaj me uje te bollshem duke mos perdorur shampoo apo balsame. Mund te besh nje shpelarje te fundit me uje te ftohte. Mos perdorne produkte te tjera ne floket tuaj per te pakten 24 ore. Ky ngjyrues nuk ka elemet kimik keshtu qe nuk eshte ne gjendje qe te zbardh ngjyren tende natyrale ose qe ti jap nje ngjyr ekzakte. Tonaliteti ne fund do varioj ne baze te tonit inizial perpara lyerjes

Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> https://desabukittinggi.id/</ a> https://cerdasfinansial.id/</ a> https://talentindonesia.id/</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a>

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJYRE GESHTENJE E ERRET-CASTAGNO SCURO 100 GR”