Telefononi (+355) 695544797

Cart

creame

Showing the single result

KREM USHQYES I PASUR SUPER GREEN

L2,000.00

?Kremi yne i lehte ushqyes eshte I pasuruar me ekstrakte të Kale, Spirulina, Majdanoz dhe Chlorella për të promovuar një lekure të ndritshme dhe të shëndetshme.
???Ekstraktet e Acai dhe Goji Berry janë të pasura me antioksidantë dhe lëndë ushqyese për të ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së rrudhave te para. Vajrat hidratuese të Vajit trendafilit, Avokados dhe Jojobes hidratojne ne thellesi lëkurën.