AVRIL ORGANICS – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

AVRIL ORGANICS

Showing 1–48 of 53 results

TON SYSH MARÉCAGE ORGANIKE

L800.00

TON SYSH MARÉCAGE ORGANIKE

Ngjyra origjinale dhe ngjyra  perla jeshile “Marécage” ndriçon pamjen tuaj menjëherë. Cilësia e saj e mëndafshtë noton si një vello në qepallat tuaja.

Mat me shkelqim

Organike e çertifikuar nga Ecocert

Produkt vegan

TON SYSH OR VÉNITIEN ORGANIKE

L800.00

TON SYSH OR VÉNITIEN ORGANIKE

Me këtë ton sysh Or Vénitien, vendosni pak ar në qepallat tuaja! Cilësia e saj super e butë do të bëjë që qepallat tuaja të shkëlqejnë pa qenë shumë agresive ndaj tyre.

Mat me shkelqim

Produkt vegan

Organike e çertifikuar

TON SYSH BLEU DE MINUIT ORGANIKE

L800.00

TON SYSH BLEU DE MINUIT ORGANIKE

Vendosni pak butësi në qepallat tuaja me këtë ton blu të syve “Bleu de Minuit”. E çertifikuar organike nga Ecocert, kjo hije e syve me strukturën e saj të butë do t’ju kthejë në një të varur për këtë blu të bukur dhe intensive të mesnatës. Pas disa goditjeve të furçave, pamja juaj do të jetë më e thellë dhe misterioze

Mat

Organike e çertifikuar

Produkt vegan

TON SYSH CANNELLE MAT ORGANIKE

L800.00

TON SYSH CANNELLE MAT ORGANIKE

Intensifikoni pamjen tuaj në mënyrë të natyrshme me këtë ton sysh cannelle mat nga Ecocert. Prekja e tij e butë si krem e bën këtë hije tepër të rehatshme.

Mat

Produkt vegan

Organike e çertifikuar

TON SYSH TERRE ORGANIKE

L800.00

TON SYSH TERRE ORGANIKE

Kjo hije kafe e çertifikuar organike ndez shkëlqimin e syve tuaj.

Mat

Cilësi e butë dhe e lehtë

Organike e çertifikuar

Produkt vegan

TON SYSH GRAD ANTHRACITE MAT ORGANIKE

L800.00

TON SYSH GRAD ANTHRACITE MAT ORGANIKE

Një vështrim intensiv sa hap e mbyll sytë eshte e mundur me këtë ton sysh mat Gris antracite të certifikuar organikisht nga Ecocert. Me gishtin ose furçën tuaj, struktura e saj e butë është vërtet e lehtë për tu zbatuar.

Ngjyre mat

Produkt vegan

Organike e çertifikuar

TON SYSH VOLCAN ORGANIKE

L800.00

TON SYSH VOLCAN ORGANIKE

Për të ndezur pamjen tuaj, përvetësoni hijen e syve “Volcan” nga Avril. I lë qepallat tuaja të buta dhe fleksibël për një rehati të pakonkurueshme.

Cilësi e butë dhe e lehtë

Produkt vegan

Organike e çertifikuar

TON SYSH GRIS PERLE IRISÉ ORGANIKE

L800.00

TON SYSH GRIS PERLE IRISÉ ORGANIKE

E përsosur për t’i bërë sytë e tymosur më të butë sesa me një hije të zezë për sytë, kjo hije e syve Gris Perle Irisé është perfekte për të intensifikuar butësisht pamjen tuaj.

Cilësi e butë dhe e këndshme

Organike e çertifikuar

Produkt vegan

TON SYSH AURORE ORGANIKE

L800.00

TON SYSH AURORE ORGANIKE

Për një pamje ultra-magjepsëse, lejojini vetes hijen e syve Aurore, e cila do të ndriçojë pamjen tuaj me ngjyrën e saj të çmuar dhe opale. Pamja e saj e butë sjell qepallat tuaja rehati dhe hidratim.

Ngjyra: Aurore (trëndafili i lehtë me shkëlqim)

Cilësi e lehtë dhe e butë

Produkt vegan

Organike e çertifikuar nga Ecocert

TON SYSH DESERT ORGANIKE

L800.00

TON SYSH DESERT ORGANIKE

Tërhiqni shumë shikime falë tonit organike të çertifikuar të Avril Désert. Ndjesia e saj e butë si krem e bën atë ultra-komode.

Ngjyra: ngjyrë bezhë (fundi i shkëlqimit)

Cilësi e lehtë dhe e butë

Produkt vegan

Organike e çertifikuar nga Ecocert

TON SYSH MAT BEIGE ORGANIKE

L800.00

TON SYSH MAT BEIGE ORGANIKE

Ky ton  organike Mat Beige shpejt do të bëhet e domosdoshme në kompletin tuaj të make up! E përkryer për të unifikuar syte tuaj dhe për të siguruar një bazë për make-up: rezultati do të jetë edhe më i suksesshëm!

Cilësi e butë dhe e lehtë

Produkt vegan

Organike e çertifikuar

LAPS SYSH I ZI CHARBON CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH I ZI CHARBON CERTIFIKUAR ORGANIKE

Intensifikoni pamjen tuaj me lapsin e syve organikë Avril “Noir Charbon”. Formula e saj e çertifikuar organike jep një aplikim delikat i cili respekton sytë tuaj ndërsa siguron një mbulesë perfekte.

Vijë e saktë

Perbere nga gjalpe shea dhe dyll blete

E përsosur për sy të ndjeshëm

Organike e çertifikuar

LAPS SYSH VERT IMPERAIL CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH VERT IMPERAIL CERTIFIKUAR ORGANIKE

Për një pamje misterioze, lapsi organik për sytë Vert Impérial është ajo që ju nevojitet! I saktë dhe i thjeshtë për t’u përdorur, ndricon sytë tuaj me një jeshile të bukur perandorake gjatë gjithë ditës.

Vijë e saktë

Perbere nga gjalpe shea dhe dyll blete

E përsosur për sy të ndjeshëm

Organike e çertifikuar

LAPS SYSH VERT CAMOUFLAGE CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH VERT CAMOUFLAGE CERTIFIKUAR ORGANIKE

Mos kaloni pa u vënë re me këtë laps jeshile organik “Kamuflazh”! I përbërë nga gjalpë shea organik, premton një rezultat perfekt

Ngjyra intensive

Vijë e saktë

Organike e çertifikuar nga Qualité France

Prodhuar ne France

LAPS SYSH BLEU NUIT CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH BLEU NUIT CERTIFIKUAR ORGANIKE

Falë strukturës së saj të pasur dhe kremoze, kjo laps i certifikuar “Bleu Nuit” është një kënaqësi e vërtetë për sytë tuaj. Linja është intensive dhe precize.

Ngjyra intensive

Vijë e saktë

Organike e çertifikuar nga Qualité France

Prodhuar ne France

LAPS SYSH GRIS ARDOISE CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH GRIS ARDOISE CERTIFIKUAR ORGANIKE

Laps gri i certifikuar organik “Ardoise” kujdeset për syte tuaj, falë formulës së saj të pasuruar me gjalpë shea organik.

Ngjyra intensive

Vijë e saktë

Organike e çertifikuar nga Qualité France

Prodhuar ne France

LAPS SYSH TAUPE NACRE CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH TAUPE NACRE CERTIFIKUAR ORGANIKE

Intensifikoni pamjen tuaj me këtë laps “Taupe Nacre”. Formula e saj organike jep një aplikim delikat i cili respekton sytë tuaj ndërsa siguron një mbajtje të përsosur.

Ngjyra intensive

Vijë e saktë

Organike e çertifikuar nga Qualité France

Prodhuar ne France

LAPS SYSH CUIVRE NACRE/BRONZ CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH CUIVRE NACRE/BRONZ CERTIFIKUAR ORGANIKE

Intensifikoni pamjen tuaj me këtë laps “Cuivre Nacre”. Formula e saj organike jep një aplikim delikat i cili respekton sytë tuaj ndërsa siguron një mbajtje të përsosur.

Ngjyra intensive

Vijë e saktë

Organike e çertifikuar nga Qualité France

Prodhuar ne France

LAPS SYSH PRUNE CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH PRUNE CERTIFIKUAR ORGANIKE

Falë strukturës së tij të pasur dhe kremoze, ky laps i çertifikuar organik i syve “Prune” është një kënaqësi e vërtetë për sytë tuaj. Linja është intensive dhe precize

Ngjyra e bukur e kumbullës

Zbatim i thjeshtë dhe preciz: as shumë i fortë dhe as shumë i butë

Me gjalpë shea organik dhe dyllë blete

Organike e çertifikuar nga Qualité France

Prodhuar ne France

LAPS SYSH FIGUE CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH FIGUE CERTIFIKUAR ORGANIKE

Bëni rutinën e make up-it tuaj fantastic me lapsin organik të çertifikuar të Avril Figue Eye! Kjo vjollcë intensive do të veje ne pah bukurine e  syve tuaj.

Ngjyra e fikut, e cila është një vjollcë e bukur

Organike e çertifikuar nga Qualité France

Prodhuar ne France

LAPS SYSH I BARDHE LUNAIRE CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS SYSH I BARDHE LUNAIRE CERTIFIKUAR ORGANIKE

Theksimi i syve tuaj është shumë i lehtë me një vijë të bardhë brenda syrit (një tip profesionist për make up artist)! Laps syri organik Blanc Lunaire i çertifikuar nga Avril do të jetë perfekt për këtë përdorim.

Ngjyra e bardhë e hënës

Organike e çertifikuar nga Qualité France

Prodhuar ne France

MASCARA VOLUME KAFE- ÇERTIFIKUAR ORGANIKE

L1,000.00

MASCARA VOLUME KAFE-  ÇERTIFIKUAR ORGANIKE

Ky rimel  Volume Marron (kafe) i çertifikuar nga Avril sjell një vëllim natyral në qerpikët tuaj

Pasuruar me ekstrakt organik acai dhe dyllë bletësh, lakon dhe zgjat qerpikët. Ju do keni një vështrim intensiv!

Ngjyra kafe e thelle

Sytë voluminozë, dramatikë

Zgjat per nje kohe te gjate

Zgjate qerpiket dhe ju shton volum

Mbron, ushqen dhe forcon qerpiket

Efekt voluminoz

Furçë spirale praktike me fije sintetike

Me dyllë mbrojtëse blete dhe ekstrakt acai

Organike e çertifikuar nga Ecocert

MASCARA VOLUME BLACK-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L1,000.00

MASCARA VOLUME BLACK-CERTIFIKUAR ORGANIKE

 Volume Mascara nga Avril vjen me një furçë praktike spirale që kap edhe qerpikët më të vegjel me çdo aplikim. Për më tepër, dylli bletes organik dhe ekstrakti organik i acait janë përbërës aktiv që posedojnë veti mbrojtëse dhe forcuese.

Ngjyra e zezë e thelle

Sytë voluminozë, dramatikë

Mbron dhe forcon

Zgjat per nje kohe te gjate

Zgjate qerpiket dhe ju shton volum

Efekt voluminoz

Furçë spirale praktike me fije sintetike

Me dyllë mbrojtëse blete dhe ekstrakt acai

Organike e çertifikuar nga Ecocert

Prodhuar ne France

ECOCERT i çertifikuar sipas standardeve COSMOS

PUDER KOMPAKTE AMBRE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L1,000.00

PUDER KOMPAKTE AMBRE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

Për një përfundim transparent dhe të ndritshëm, adoptoni pudren kompakte organik të certifikuar Avril “AMBRE” Ajo ofron një shkëlqim natyral ne fytyrën tuaj.

Lekura si mendafsh

Efekt mat

Pluhur i butë

Produkt vegan

Organike e çertifikuar Ecocert

PUDER KOMPAKTE DORE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L1,000.00

PUDER KOMPAKTE DORE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

Për një përfundim transparent dhe të ndritshëm, adoptoni pudren kompakte organik të certifikuar Avril “Dorée”. Ajo ofron një shkëlqim natyral ne fytyrën tuaj.

Lekura si mendafsh

Efekt mat

Pluhur i butë

Produkt vegan

Organike e çertifikuar Ecocert

PUDER KOMPAKTE NUDE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L1,000.00

PUDER KOMPAKTE NUDE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

Për të gjitha fermat që kërkojnë një lekure të unifikuar, natyrale dhe rrezatuese: Pudra kompakte organike e çertifikuar Avril “Nude” është bërë për ju!

Lekura si mendafsh

Efekt mat

Pluhur i butë

Produkt vegan

Organike e çertifikuar Ecocert

PUDER KOMPAKTE CLAIRE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L1,000.00

PUDER KOMPAKTE CLAIRE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

Kjo puder  kompakte me si kashmir “Claire” unifikon lehtë fytyrën tuaj. Kontrollon shkëlqimin, matifikon dhe shkëlqen fytyrën pa efekt maske për një rezultat natyral.

Lekura si mendafsh

Efekt mat

Pluhur i butë

Produkt vegan

Organike e çertifikuar Ecocert

PUDER KOMPAKTE PORCELAINE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L1,000.00

PUDER KOMPAKTE PORCELAINE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

Përmirësoni fytyrën tuaj me pudren organike të çertifikuar nga Avril Porcelaine! Kontrollon shkëlqimin, matifikon dhe shkëlqen fytyrën pa efekt maske për një rezultat natyral.

Lekura si mendafsh

Efekt mat

Pluhur i butë

Produkt vegan

Organike e çertifikuar Ecocert

LAPS BUZEKUQ VRAI ROUGE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS BUZEKUQ VRAI ROUGE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

Intensiteti dhe komoditeti kombinohen me lapsin organik të buzeve të certifikuar Avril Vrai Rouge të pasuruar me gjalpë shea organik. Buzëqeshja juaj nuk do të mbetet pa u vërejtur!

Ngjyra: Vrai Rouge

Pigmentim intensive

Pasuruar me vaj kastori organik, dylle blete dhe gjalpe shea

Cilësi e butë dhe e këndshme

Organike e çertifikuar nga çertifikimi Bureau Veritas

LAPS BUZEKUQ VIOLINE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS BUZEKUQ VIOLINE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

Intensiteti dhe komoditeti kombinohen me lapsin organik të buzeve të certifikuar Avril Violine të pasuruar me gjalpë shea organik. Buzëqeshja juaj nuk do të mbetet pa u vërejtur!

Ngjyra: Violine

Pigmentim intensive

Pasuruar me vaj kastori organik, dylle blete dhe gjalpe shea

Cilësi e butë dhe e këndshme

Organike e çertifikuar nga çertifikimi Bureau Veritas

LAPS BUZEKUQ ROSE SHARME-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS BUZEKUQ ROSE SHARME-CERTIFIKUAR ORGANIKE

Dëshironi të nxjerrni në pah buzet tuaja në një mënyrë natyrale? Avril ju fton të zbuloni lapsin organik te çertifikuar Rose Sharme: vëmë bast se kurrë nuk do t’ju zhgënjejë!

Ngjyra: ROSE SHARME

Pigmentim intensiv

Cilësi e lëmuar dhe e ëmbël

Pasuruar me vaj kastori organik, dylle blete dhe gjalpe shea

Certifikuar nga Certifikimi Bureau Veritas

Prodhuar ne France

LAPS BUZEKUQ SABLE ROSE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

L500.00

LAPS BUZEKUQ SABLE ROSE-CERTIFIKUAR ORGANIKE

Dëshironi të nxjerrni në pah buzet tuaja në një mënyrë natyrale? Avril ju fton të zbuloni lapsin organik te çertifikuar Sable Rosé: vëmë bast se kurrë nuk do t’ju zhgënjejë!

Ngjyra: Rozë e qëndrueshme, nude me shkelqim

Përfundimi i ylbertë

Pigmentim intensiv

Cilësi e lëmuar dhe e ëmbël

Certifikuar nga Certifikimi Bureau Veritas

Prodhuar ne France

LAPS BUZEKUQ ROSE DÉLICAT- ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L500.00

LAPS BUZEKUQ ROSE DÉLICAT- ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Avril ju sugjeron të provoni lapsin e buzve organik të çertifikuar nga Rose Delicat: strukturë e butë, aplikim i lehtë. Vëmë bast se nuk do të largohet më nga çanta juaj

Ngjyra: Rose Delicat

  Pigmentim intensive

 Cilësi e butë dhe e këndshme

  Organike e çertifikuar nga çertifikimi Bureau Veritas

  Prodhuar ne France

LAPS BUZEKUQ BOIS DE ROSE- ORGANIK I ÇERTIFIKUAR

L500.00

LAPS BUZEKUQ BOIS DE ROSE- ORGANIK I ÇERTIFIKUAR

Vendosni pak butësi në buzët tuaja falë lapsit organik të buzëve të certifikuar Avril Bois de Rose të pasuruar me gjalpë organik shea dhe vaj organik të jojobës.

Ngjyra: Bois de Rose

   Pigmentim intensiv

   Cilësi e butë dhe e këndshme

   Organike e çertifikuar nga çertifikimi Bureau Veritas

   Prodhuar ne France

BUZEKUQ TERRACOTTA N ° 676 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ TERRACOTTA N ° 676 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Pasuruar me vajra bimorë si jojoba dhe bajame e ëmbël, ngjyros buzët tuaja me një portokalli të bukur me thekse rozë për një efekt ultra natyral!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

BUZEKUQ ROUGE SANG N ° 636 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ ROUGE SANG N ° 636 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Luaj femrën fatale me buzëkuq organik të çertifikuar Avril Rouge Sang! Struktura e saj mjaft e butë me vajra organikë është e lehtë për tu aplikuar dhe qëndron gjatë gjithë ditës!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

BUZEKUQ CERISE BURLAT N ° 602 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ CERISE BURLAT N ° 602 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Luani kontrastet me buzëkuqin organik të çertifikuar nga Avril Cerise Burlat! Një strukturë ultra e pigmentuar me vajra organikë: do dashuroheni me te!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

BUZEKUQ FRAMBOISE N ° 601 ORGANIK E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ FRAMBOISE N ° 601 ORGANIK E ÇERTIFIKUAR

Ju do të dashuroni buzëkuqin organik të çertifikuar nga Avril Framboise! Një ngjyrë e bujshme, një strukturë mjaft e butë me vajra organikë, ky buzëkuq nuk do të largohet nga ju!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

BUZEKUQ GROSEILLE N ° 599 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ GROSEILLE N ° 599 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Do të kënaqeni me buzëkuqin organik të çertifikuar nga Avril Groseille! Një ngjyrë tërheqëse e kuqe, një strukturë kremoze me vaj organik jojoba: vëmë bast se do ta dashuroni!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

BUZEKUQ HOLLYWOOD N ° 598 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ HOLLYWOOD N ° 598 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Buzet yll me buzëkuqin organik të çertifikuar nga Avril Hollywood! Ngjyra e saj e kuqe intensive e shoqëruar me formulë të vajrave organikë do t’ju japë buze joshëse në çdo rrethanë!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

BUZEKUQ COQUELICOT N ° 597 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ COQUELICOT N ° 597 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Ndriconi me buzëkuqin organik të çertifikuar nga Avril Coquelicot! Ngjyra e saj e kuqe me shkëlqim ose struktura e saj kremoze me vajra organikë do ju jap ndricim ne lekuren tuaj

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

BUZEKUQ NUDE NR. 595 -ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ NUDE NR. 595 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Dëshironi buzë të trasha dhe femërore? Vendosni këtë buzëkuq nude të çertifikuar organik nga Avril! Përbërësit e saj natyralë, ngjyra natyrale rozë dhe struktura e butë do t’ju kënaqin!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

BUZEKUQ KORAL N ° 596 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ KORAL N ° 596 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Ndriconi me buzëkuqin organik të çertifikuar nga Avril Corail! Ngjyra e saj e bukur organike menjëherë ndriçon fytyrën tuaj.

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

Buzëkuq ROSE VINTAGE N ° 463-ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

Buzëkuq ROSE VINTAGE N ° 463-Certifikuar Organike

Buze me ngjyrë natyrale falë buzëkuqit organik Rose Vintage të çertifikuar nga Avril. I përbërë nga lëndë të parë me origjinë natyrore, mbron buzët tuaja ndërsa ndriçon fytyrën tuaj.

Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

Buzëkuq ROSE POUPÉE N ° 460-ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

Buzëkuq ROSE POUPÉE N ° 460

Zbuloni bukurinë tuaj natyrore! Falë ngjyrës së butë rozë, ky buzekuq organik Rose Poupée do të nxjerrë në pah buzët tuaja pa e tepruar!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

CONCEALER NUDE CERTIFIED ORGANIC

L900.00

CONCEALER NUDE CERTIFIED ORGANIC

Thoni lamtumirë rratheve të errëta falë korrektorit organik të çertifikuar nga Avril:

Mbulimi fale korrektorit ju jep një pamje të pushuar dhe te fresket në një shkelje syri!

Ngjyra mesatare

Cilësi kremoze me një mbulim të mirë për të mbuluar rrathët e errët dhe  papërsosmëritë

Organike e çertifikuar nga Ecocert

Produkt vegan

Prodhuar ne France

FOUNDATION MIEL 30ML – CERTIFIED ORGANIC

L1,000.00L1,200.00

FOUNDATION MIEL

Për një çehre uniforme dhe të lehtë, kjo fondotinte organike e çertifikuar Avril është shoku juaj më i mirë! Ngjyra e saj e mjaltit eshte eshte perfekte per nje lekure plot ndricim

Aromë e freskët dhe përfundim i lehtë pluhur

Tonet rozë

Me vaj organik jojoba

Organike e çertifikuar

Produkt vegan

Prodhuar ne France

FOUNDATION SABLE 30ML – CERTIFIED ORGANIC

L1,000.00L1,200.00

FOUNDATION SABLE

Një çehre e përsosur dhe e lehtë me ngjyren Sable të certifikuar nga Avril!

Pasuruar me vaj organik të jojobës, me një strukturë të lëmuar dhe të lëngshme, përhapet lehtësisht me gisht ose furçë. Rezultati: një çehre e unifikuar dhe shkëlqyese, natyrale!

Ngjyra e qëndrueshme (midis Beige dhe Nude)

Ton i artë

Aromë e freskët

Përfundim i lehtë i pluhurit

Bërë me vaj organik të jojobës

Organike e çertifikuar nga Ecocert

Produkt vegan

Prodhuar ne France