Telefononi (+355) 695544797

Cart

Shop

Showing 1–12 of 32 results

??MULTANI MITTI

L1,350.00

??Argjila indiane eshte nje nga trajtimet me antike per pastrimin e lekures, I perdorur nder shekuj ne Indi, e njohur me emrin multani mitti. Ka nje fuqi te madhe pastruese ne rastin e akneve dhe pikave te zeza, eliminon qelizat e vdekura.

??SANDALO??

L1,350.00

?☘️?Lekuren: Anti-rrudhe, pastrues, anti mikrobik, illuminuese, heq njollat dhe zbardhuese

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96%

L2,700.00

Hidratim Intensiv ??Xhel me aksion intensiv I realizuar me xhel aloe vera biologjik I pasur me ekstrakte vegjetale, alga dhe uje detar. Hidraton ne thellesi, rregullon rigjenerimin e lekures dhe favorizon rregullimin fiziologjik te lekures.

ARGJILAT-LE ERBE DI JANAS

L700.00

Te gjitha argjilat pa perjashtim kane efekt pastrues/purifikues, Argjila jo vetem pastron lekuren ne thellesi, largon toksinat, lejon lekuren te marre fryme,

CAJ FITTEA BODY DETOX

0

CAJ FITTEA BODY DETOX përmban përbërës për të nxitur dhe mbështetur djegjen e yndyres dhe te nxise  metabolizmin tone. Për më tepër,

FONDOTINTE

L1,200.00

Mirupafshim problemeve te vogla me këtë bazë të certifikuar organike. Merrni një ngjyrë uniforme duke lejuar lëkuren  tuaj të marrë frymë falë

IDROLAT TRENDAFILI

L1,000.00

Ky hidrolat tonifikon, lemon dhe pastron lekuren tuaj. Ka nje efekt anti-rrudhe dhe zvogelon rrudhat e vogla, duke masazhuar lehte ne rrenjet e flokeve rregullon problemin e krijimit te tepert te zbokthit. I pershtatshem per lekura shume te thata dhe te ndjeshme.

KORREKTOR PORCELAINE

L950.00

Korrektor PORCELAINE??
??Certifikuar organike me perberje 100% natyrale,plot me vajra vegjetale
??Nevojë për të fshehur rrathet e errëta dhe të metat e vogla? Avril nje korrektor organik ne trajte te bute i jep një super-mbulesë dhe ndricim lekures suaj e cila qëndron gjatë gjithë ditës. Ngjyrat e saj të lehta mundëson që ta përdoresh atë edhe si nje ndicues per lekuren tuaj??☘️?

Krem Fytyre per fytyre te ndjeshme Hidratues dhe Zbutes SENSITIVE

L2,500.00

Krem i fytyres me baze aloe vera hidratues dhe zbutes rregullon hidratimin e lekures duke pakesuar thatesine dhe tensionin e krijuar nga faktore te jashtem ne lekure, per fytyrat delikate qe jane alergjike ndaj faktoreve te ndryshem.I kendshem ne perqasjen e pare ne lekure dhe perthithet menjeher. Qe nga aplikimet e para rregullon hidratimin e lekures duke pakesuar thatesiren dhe tensionin e lekures. 

KREM LOOM ZBARDHUES BIO EARTH

L4,200.00

Kremi Loom Zbardhues eshte i pasur dhe i duhur per lekurat e thata dhe per lekurat normale , fale formules innovative, me baze te jargeve te kermillit (Helix Aspersa Muller) dhe nga perberes biologjik te Ipokastanos, kamomiles, limonit, amamelides, qe I jep lekures nje aspekt ndricues. Ekstrakti I giglios marine (pancratium maritimum) vepron mbi fillesen e njollave, duke rregulluar prodhimin e duhur te melanines dhe duke e ndihmuar pakesimin e tyre, duke permiresuar gradualisht aspektin estetik. 

KREM MBROJTES ME OKSID ZINKU SENSITIVE

L1,500.00

Krem perfekt I bute mbrojtes . E sigurt dhe efikase fale prezences se larte te oksidit te zinkut. Mbron nga skuqja dhe nga carja e lekures delikate dhe te ndjeshme fale aksionit zbutes qe ky krem ka. Lehtesisht e aplikueshme, fomon mbi lekure nje shtrese te holl zbutese dhe mbrojtese. Mbron dhe qeteson lekuren e skuqur te sapolindurit dhe te femijes duke lejuar rigjenerimin e shpejt te lekures. Keshillohet perdorimi I saj tek lekurat lehtesisht te irritueshme per shkak te depilimit, skuqjes, kruarjes, pucrave, pickimeve, irritimeve. E testuar per nikel.