KREM HIDRATUES OIL FREE BLEMISH CONTROL 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM HIDRATUES OIL FREE BLEMISH CONTROL 125 ML

KREM HIDRATUES OIL FREE BLEMISH CONTROL 125 ML

L2,200.00

?Pucra, akne, njolla? Largoji ato natyralisht me kremin hidratues  oil free, e cila  e mban lëkurën të hidratuar pa krijuar shkëlqim të shtuar. Një përzierje botanike e Willowherb, Ftoit & Moringa punojnë për të zvogëluar shfaqjen e njollave duke rafinuar strukturën e lëkurës.
?Penetron brenda lekures dhe shperben sebumin e tepert
?Eksfolion shtresen e siperme te lekures
?Balancon prodhimin e sebumit
?Veti antibakteriale
?Zvogelon pamjrn e poreve
?Trajton aknet, pucrat dhe pikat e zeza
 ?Willowherb ndihmon në qetësimin e një lëkure të prirur për puçrra/ lekure akneike dhe zvogëlon skuqjen e shkaktuar nga lekurat aknike.
?Moringa, i cili është një ekstrakt bimor anti-mikrob jo komedogjen, hidraton lëkurën pa bllokuar poret, ndërsa ftoi ndihmon lëkurën duke rafinuar strukturën e lëkurës dhe duke kufizuar shkëlqimin e lëkurës.
?Acidi salicilik depërton në lëkurën tuaj dhe punon duke zhdukur qelizat e vdekura të lëkurës te cilat bllokojne poret tuaja dhe duke ulur skuqjen dhe ënjtjen (inflamacionin). Kjo zvogëlon numrin e puçrrave dhe akneve që formohen dhe shpejton shërimin.
?Alternativa juaj natyrore ndaj Peroksidit Benzoyl! Kjo linje kunder pucrave, akneve dhe njollave do të fillojë punën pas vetëm 30 minutash për të luftuar shkaqet e shpërthimeve. Përmban përbërës të vërtetuar vendas për ta lënë lëkurën të shëndetshme dhe të pastër.
.
PRODHIM 100% AUSTRALIAN
100% PRODHIM NATYRAL
PA KIMIKATE, SPS, SLES, PARABEN, DEA, SILICONE APO HARSH DETERGENT
Category:

Share this product

KREM HIDRATUES OIL FREE BLEMISH CONTROL

?Pucra, akne, njolla? Largoji ato natyralisht me kremin hidratues  oil free, e cila  e mban lëkurën të hidratuar pa krijuar shkëlqim të shtuar. Një përzierje botanike e Willowherb, Ftoit & Moringa punojnë për të zvogëluar shfaqjen e njollave duke rafinuar strukturën e lëkurës.
?Penetron brenda lekures dhe shperben sebumin e tepert
?Eksfolion shtresen e siperme te lekures
?Balancon prodhimin e sebumit
?Veti antibakteriale
?Zvogelon pamjrn e poreve
?Trajton aknet, pucrat dhe pikat e zeza
 ?Willowherb ndihmon në qetësimin e një lëkure të prirur për puçrra/ lekure akneike dhe zvogëlon skuqjen e shkaktuar nga lekurat aknike.
?Moringa, i cili është një ekstrakt bimor anti-mikrob jo komedogjen, hidraton lëkurën pa bllokuar poret, ndërsa ftoi ndihmon lëkurën duke rafinuar strukturën e lëkurës dhe duke kufizuar shkëlqimin e lëkurës.
?Acidi salicilik depërton në lëkurën tuaj dhe punon duke zhdukur qelizat e vdekura të lëkurës te cilat bllokojne poret tuaja dhe duke ulur skuqjen dhe ënjtjen (inflamacionin). Kjo zvogëlon numrin e puçrrave dhe akneve që formohen dhe shpejton shërimin.
?Alternativa juaj natyrore ndaj Peroksidit Benzoyl! Kjo linje kunder pucrave, akneve dhe njollave do të fillojë punën pas vetëm 30 minutash për të luftuar shkaqet e shpërthimeve. Përmban përbërës të vërtetuar vendas për ta lënë lëkurën të shëndetshme dhe të pastër.
.
PRODHIM 100% AUSTRALIAN
100% PRODHIM NATYRAL
PA KIMIKATE, SPS, SLES, PARABEN, DEA, SILICONE APO HARSH DETERGENT

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM HIDRATUES OIL FREE BLEMISH CONTROL 125 ML”