KREM TRUPI KOKOS DHE ANANAS 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM TRUPI KOKOS DHE ANANAS 500 ML

KREM TRUPI KOKOS DHE ANANAS 500 ML

L2,500.00

🌸Lekura e trupit ka nevoj per hidratim po aq sa lekura e fytyres. Vera eshte stina perfekte per lekure plot ndricim, te hidratur dhe me aromen fantastike te kremit te trupit.
🌸Krem trupit hidratues me arome fantastike dhe perberes kryesor aktiv kokosin dhe ananasin freskon dhe stimulon shqisat, ndërsa një kombinim ushqyes i vajrave Rosehip, Avocado dhe Jojoba, së bashku me gjalpin Shea dhe Gjalpin e Kakaos hidratojnë dhe e lene lëkurën e lëmuar dhe super te ushqyer. 🌸Një perzierje fantastike e  Aloe Veres, Hithrës, rrodhes  rikthejne hidratimin e barrieres së lëkurës dhe ndihmojne në ushqimin e lëkurës së thatë
🌸Perberes kryesor aktiv: Vaj kokosi, Ekstrakt Ananasi, Vaj Rosehip, Vaj Avokado, Vaj Jojoba, Gjalpe Shea, Gjalpe Kakao, Aloe Vera, Hither, Rrodhe
🌸FORMATI: 500 ML
🌸PRODHIM AUSTRALIAN
🌸PA PARABEN, SLS, SLES, HARSH DETERGENT, KIMIKAT
Compare
Category:

Share this product

KREM TRUPI KOKOS DHE ANANAS

🌸Lekura e trupit ka nevoj per hidratim po aq sa lekura e fytyres. Vera eshte stina perfekte per lekure plot ndricim, te hidratur dhe me aromen fantastike te kremit te trupit.
🌸Krem trupit hidratues me arome fantastike dhe perberes kryesor aktiv kokosin dhe ananasin freskon dhe stimulon shqisat, ndërsa një kombinim ushqyes i vajrave Rosehip, Avocado dhe Jojoba, së bashku me gjalpin Shea dhe Gjalpin e Kakaos hidratojnë dhe e lene lëkurën e lëmuar dhe super te ushqyer. 🌸Një perzierje fantastike e  Aloe Veres, Hithrës, rrodhes  rikthejne hidratimin e barrieres së lëkurës dhe ndihmojne në ushqimin e lëkurës së thatë
🌸Perberes kryesor aktiv: Vaj kokosi, Ekstrakt Ananasi, Vaj Rosehip, Vaj Avokado, Vaj Jojoba, Gjalpe Shea, Gjalpe Kakao, Aloe Vera, Hither, Rrodhe
🌸FORMATI: 500 ML
🌸PRODHIM AUSTRALIAN
🌸PA PARABEN, SLS, SLES, HARSH DETERGENT, KIMIKAT

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM TRUPI KOKOS DHE ANANAS 500 ML”