BALSAM VOLUMIZUES SUKIN 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM VOLUMIZUES SUKIN 500 ML

BALSAM VOLUMIZUES SUKIN 500 ML

L1,600.00

Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe zhveshin flokët dhe skalpin tuaj. Balsam i lehtë dhe ushqyes i jep energji flokëve me vëllim dhe volum, duke i lënë të butë dhe pa peshë, natyrshëm! Flokët e imët dhe të butë forcohen dhe hidratohen me Proteinën e Orizit, ndërsa një perzierje me ekstrakte botanike përfshirë Ananasin, Mangon dhe Papajën promovojnë flokë të shëndetshëm, të gjallë dhe me shkëlqim. Një aromë natyrore Mango freskon shqisat!

Category:

Share this product

BALSAM VOLUMIZUES SUKIN

Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe zhveshin flokët dhe skalpin tuaj. Balsam i lehtë dhe ushqyes i jep energji flokëve me vëllim dhe volum, duke i lënë të butë dhe pa peshë, natyrshëm! Flokët e imët dhe të butë forcohen dhe hidratohen me Proteinën e Orizit, ndërsa një perzierje me ekstrakte botanike përfshirë Ananasin, Mangon dhe Papajën promovojnë flokë të shëndetshëm, të gjallë dhe me shkëlqim. Një aromë natyrore Mango freskon shqisat!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM VOLUMIZUES SUKIN 500 ML”