BALSAM NATURAL BALANCE 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM NATURAL BALANCE 500 ML

BALSAM NATURAL BALANCE 500 ML

L1,600.00

Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe zhveshin flokët dhe skalpin tuaj. Kondicioneri ynë i butë dhe ushqyes është formuluar për të arritur flokë të ekuilibruar natyrshëm dhe të shëndetshëm, natyrshëm! Ekstrakte botanike të rrodhes, hithres dhe Horsetail/bishtit kalit promovojnë shkëlqimin natyral dhe flokë te rigjallëruar. Një përzierje e vajrave Baobab dhe susamit i japin shkëlqim flokëve duke i lënë të hidratuar, të shëndetshëm dhe super të butë. Ndjehuni të energjizuar me një shpërthim të aromave nga Mandarina, Lavender dhe Vanilia

Balsamet natyral  te Sukin rikthejnë ekuilibrin, shëndetin dhe shkëlqimin e flokëve tuaj pa kimikate të ashpra që mund të dëmtojnë flokët tuaj dhe mjedisin. Balsamet janë formuluar me përbërës me bazë bimore që janë të butë dhe efektivë

 

 

Out of stock

Category:

Share this product

BALSAM NATURAL BALANCE

Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe zhveshin flokët dhe skalpin tuaj. Kondicioneri ynë i butë dhe ushqyes është formuluar për të arritur flokë të ekuilibruar natyrshëm dhe të shëndetshëm, natyrshëm! Ekstrakte botanike të rrodhes, hithres dhe Horsetail/bishtit kalit promovojnë shkëlqimin natyral dhe flokë te rigjallëruar. Një përzierje e vajrave Baobab dhe susamit i japin shkëlqim flokëve duke i lënë të hidratuar, të shëndetshëm dhe super të butë. Ndjehuni të energjizuar me një shpërthim të aromave nga Mandarina, Lavender dhe Vanilia

Balsamet natyral  te Sukin rikthejnë ekuilibrin, shëndetin dhe shkëlqimin e flokëve tuaj pa kimikate të ashpra që mund të dëmtojnë flokët tuaj dhe mjedisin. Balsamet janë formuluar me përbërës me bazë bimore që janë të butë dhe efektivë

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM NATURAL BALANCE 500 ML”