CHIA SEED OIL SERUM SUKIN 25 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

CHIA SEED OIL SERUM SUKIN 25 ML

CHIA SEED OIL SERUM SUKIN 25 ML

L2,000.00L2,500.00

CHIA SEED OIL SERUM

I pershtatshem per lekurat normale ne te thata

Targeton rrudhat dhe linjat e imta

Jep lekures ndricim dhe vitalitet

Hidratues

Eliksir i pasur me Omerga 3&6, me minerale, antioksidant dhe aminoacide

Kombinim i fuqishem i kales, spirulina, chlorella, farave chia, vaj ullirit, vaj canapa

100% organike, prodhim Australian

Category:

Share this product

SUPER GREEN CHIA OIL SERUM

 Perzierja e serumi vajor të fytyrës Super te Gjelbër shfrytëzojnë vlerat e dobishme të Chia Seed Oil, një superushqim i njohur të jetë i pasur në Omega. .

Ky përzierje ushqyese përfshin Vaj Kanabis, Vaj Ullirit dhe Vajit Baobab që nxisin hidratimin intensive të lëkurës. . Chia është një antioksidant dhe lëndë ushqyese e pasur me vaj, me ekstrakte super Gjelbër të Kale, Spirulina dhe majdanoz që ndihmojnë për të ndriçuar ngjyrën dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës. . I përshtatshëm për te gjtha llojet e lekures . Përbërësit kryesorë. Super Gjelbër përzierje, Vaj Chia, Spirulina, Chlorella, Kale, Vit E, Vaj Kanabis, Vaj Ulliri, Vaj Baobab . Perdorimi: Aplikoni ne fytyre një herë ose dy herë në ditë. Për rezultate më të mira, përdorni në bashkëpunim me produktet e tjera të fytyrës Sukin Super Greens

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CHIA SEED OIL SERUM SUKIN 25 ML”