TONIK MIST ME CAJ JESHIL SUKIN 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

TONIK MIST ME CAJ JESHIL SUKIN 125 ML

TONIK MIST ME CAJ JESHIL SUKIN 125 ML

L1,600.00

Gjallëroni dhe freskoni lëkurën e lodhur me tonikun mist hidratues me  Çajin Jeshil pa alkool, të perzier me Çajin Jeshil  dhe Kastravecin. Kastraveci zbut dhe freskon lëkurën, ndërsa Ekstrakti i Çajit të Gjelbër i pasur me antioksidant barazon tonin e lëkurës.

Caji jeshil është i mbushur me antioksidantë, te cilet ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës dhe trupit nga dëmtimi i radikaleve të lira. Caj jeshil minimizon poret dhe redukton inflamacionin

Vlerat anti-inflamatore të çajit jeshil mund të ndihmojnë në zvogëlimin e acarimeve të lëkurës, skuqjes së lëkurës dhe ënjtjes. Vendosja e çajit jeshil në lëkurën tuaj mund të qetësojë edhe prerjet e vogla dhe djegiet nga dielli. Çaji jeshil ka vitaminë E dhe vitaminë B2 të pranishme në të, e cila ndihmon në ruajtjen e shëndetit të lëkurës. Vitamina B2 ndihmon në mbajtjen e lëkurës rinore dhe të fortë, ndërsa vitamina E ndihmon në rritjen e qelizave të reja të lëkurës dhe gjithashtu e bën lëkurën më të butë dhe me me shkëlqim.

Ekstrakti i kastravecit është një superushqim për lëkurën. Përbëhet kryesisht nga proteina, lipide, Vitamina C dhe një shumëllojshmëri mineralesh dhe posedon veti hidratuese dhe zbutëse. Ai gjithashtu ka një efekt astringent, dhe mund të qetësojë dhe lehtësojë lëkurën e fryrë

Mund të përdoret në çdo kohë që lëkura juaj ndihet e lodhur, e stresuar ose e mbinxehur. Mbani në frigorifer për të freskuar menjëherë lëkurën tuaj në ditët e nxehta.

Category:

Share this product

TONIK MIST ME CAJ JESHIL SUKIN

Gjallëroni dhe freskoni lëkurën e lodhur me tonikun mist hidratues me  Çajin Jeshil pa alkool, të perzier me Çajin Jeshil  dhe Kastravecin. Kastraveci zbut dhe freskon lëkurën, ndërsa Ekstrakti i Çajit të Gjelbër i pasur me antioksidant barazon tonin e lëkurës.

Caji jeshil është i mbushur me antioksidantë, te cilet ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës dhe trupit nga dëmtimi i radikaleve të lira. Caj jeshil minimizon poret dhe redukton inflamacionin

Vlerat anti-inflamatore të çajit jeshil mund të ndihmojnë në zvogëlimin e acarimeve të lëkurës, skuqjes së lëkurës dhe ënjtjes. Vendosja e çajit jeshil në lëkurën tuaj mund të qetësojë edhe prerjet e vogla dhe djegiet nga dielli. Çaji jeshil ka vitaminë E dhe vitaminë B2 të pranishme në të, e cila ndihmon në ruajtjen e shëndetit të lëkurës. Vitamina B2 ndihmon në mbajtjen e lëkurës rinore dhe të fortë, ndërsa vitamina E ndihmon në rritjen e qelizave të reja të lëkurës dhe gjithashtu e bën lëkurën më të butë dhe me me shkëlqim.

Ekstrakti i kastravecit është një superushqim për lëkurën. Përbëhet kryesisht nga proteina, lipide, Vitamina C dhe një shumëllojshmëri mineralesh dhe posedon veti hidratuese dhe zbutëse. Ai gjithashtu ka një efekt astringent, dhe mund të qetësojë dhe lehtësojë lëkurën e fryrë

Mund të përdoret në çdo kohë që lëkura juaj ndihet e lodhur, e stresuar ose e mbinxehur. Mbani në frigorifer për të freskuar menjëherë lëkurën tuaj në ditët e nxehta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TONIK MIST ME CAJ JESHIL SUKIN 125 ML”