FIT TEA – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

FIT TEA

Showing all 3 results

CAJ PROTECTION FITTEA

L800.00L1,000.00

CAJ MBROJTES NDAJ VIROZAVE

Forcon imunitetin tuaj dhe nxit metabolizmim

Mbron natyrisht trupin tuaj

Mbrojtes ndaj virozave dhe gripit

CAJ FITTEA BODY DETOX BY FITVIA 100 GR

L2,800.00L3,500.00

BODY DETOX FITTEA

EFEKTET:

-NXIT DJEGJEN E YNDYRAVE

-NXIT METABOLIZMIN

-NDIHMON NE RENIEN NE PESHE

– LEKURE ME ELASTIKE DHE TE SHENDRITSHME

-JEP ENERGJI

-NGADALSON PLAKJEN

-EFEKT HIDRATUES

-NDIHMON SISTEMIN TRETES

CAJ FITTEA TROPICAL 28 DITOR

L2,800.00L3,500.00

CAJ FITTEA TROPICAL 28 DITOR

Humbje peshe

Përbërësit në këtë çaj do t’ju ndihmojnë të jeni me ne forme  më të shpejtë!

Vitalitet

Mban sistemin tuaj të imunitetit të fortë me një përzierje të veçantë të vitaminave dhe antioksidantëve

Mirëqene

Rrit ndjenjën tuaj të përgjithshme të mirëqenies duke detoksifikuar trupin tuaj në një mënyrë efektive dhe të natyrshme.

Hidratim

Një filxhan i kësaj do t’ju ndihmojë të jeni te hidratuar gjatë gjithë ditës!

Paketuar me vitamina për detoxifikim

Përmban fruta tropikale

100% natyral