CAJ FITTEA BODY DETOX BY FITVIA 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

CAJ FITTEA BODY DETOX BY FITVIA 100 GR

CAJ FITTEA BODY DETOX BY FITVIA 100 GR

L2,800.00L3,500.00

BODY DETOX FITTEA

EFEKTET:

-NXIT DJEGJEN E YNDYRAVE

-NXIT METABOLIZMIN

-NDIHMON NE RENIEN NE PESHE

– LEKURE ME ELASTIKE DHE TE SHENDRITSHME

-JEP ENERGJI

-NGADALSON PLAKJEN

-EFEKT HIDRATUES

-NDIHMON SISTEMIN TRETES

Category:

Share this product

CAJ FITTEA BODY DETOX përmban përbërës për të nxitur dhe mbështetur djegjen e yndyres dhe te nxise  metabolizmin tone.

Për më tepër, ky çaj rrit çehren tuaj dhe ju ndihmon qe thjesht të ndjeheni më mirë. Caji  përmban shumë vitamina dhe antioksidantë te cilat kane efekt në shëndetin  dhe mirëqenien tuaj . Për më tepër, ajo zvogëlon fryerjen e stomakut.

.Ne perzgjedhim  përbërësit unike të cajrave tona FITTEA  së bashku me ekspertët tanë me përvojë. Të gjithë përbërësit janë 100% organike dhe natyrale.

Benefitet e Body Detox Tea jane sepse me  rritjen e metabolizmit tuaj , ju mund të digjni kalori më  shpejtë.

EFEKTET:

-NXIT DJEGJEN E YNDYRAVE

-NXIT METABOLIZMIN

-NDIHMON NE RENIEN NE PESHE

– LEKURE ME ELASTIKE DHE TE SHENDRITSHME

-JEP ENERGJI

-NGADALSON PLAKJEN

-EFEKT HIDRATUES

-NDIHMON SISTEMIN TRETES

Përbërësit unike mbeshtesin  proceset detox per  trupin tuaj në një mënyrë të natyrshme duke ju dhene nje lekure te shendritshme

Ju ndihmon të qëndroni te hidratuar  gjatë gjithe ditës për një ekuilibër të shëndetshëm per organizmin tuaj.

Përbërësit natyral ju ofrojnë më shumë energji për aktivitetet tuaja fizike dhe mendore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAJ FITTEA BODY DETOX BY FITVIA 100 GR”