CAJ PROTECTION FITTEA – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

CAJ PROTECTION FITTEA

CAJ PROTECTION FITTEA

L800.00L1,000.00

CAJ MBROJTES NDAJ VIROZAVE

Forcon imunitetin tuaj dhe nxit metabolizmim

Mbron natyrisht trupin tuaj

Mbrojtes ndaj virozave dhe gripit

Category:

Share this product

CAJ MBROJTES NDAJ VIROZAVE- FITTEA BY FITVIA

Forcon imunitetin tuaj dhe nxit metabolizmim

Mbron natyrisht trupin tuaj

Mbrojtes perfekt ndaj gripit dhe virozave. Ideal per ata qe duan te lene duhanin. Përmban ginseng mjekësor. 100% natyral . Mbrojtja Natyrore . Përbërësit e zgjedhur mbrojnë trupin tuaj kundër infeksioneve si gripi. Lulet e kamomileve, lemongrass dhe ginseng e revitalizojne trupin tuaj në mënyrë të natyrshme. Një filxhan i ketij caji do t’ju ndihmojë të mbani te hidratuar trupin gjatë gjithë ditës! Ginsengu përmirëson shkelqyeshem humorin tuaj dhe zvogëlon stresin! .

PERBERESIT:

Kamomil Kjo lule njihet si një ilaç natyral.

Ginseng Forcon rezistencën e përgjithshme të trupit

Livando Antibakterial dhe shton harmoninë ne trupin tuaj

Luleradhiqe Ndihmon per t’ju mbrojtur nga një sërë sëmundjesh

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAJ PROTECTION FITTEA”