CHARCOAL PLUHUR ZBARDHUES – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

CHARCOAL PLUHUR ZBARDHUES

CHARCOAL PLUHUR ZBARDHUES

L1,350.00L1,800.00

PLUHUR ZBARDHUES ME CHARCOAL

PA FLUORIDE, SLS, PARABEN, PERBERES KIMIKE

EFEKT ZBARDHUES TE FUQISHEM

ZBARDHON NE MENYRE NATYRALE PA AGRESIVITET

LARGON NJOLLAT

FORCON DHEMBET

 

Category:

Share this product

Ky zbardhues dhembesh I gjithi natyral, organik qe ndricon dhe shkelqen dhëmbët tuaj, remineralizon dhe forcon smaltin dhe i jep gojës një detox të plotë.

Ky pluhur me charcoal eshte nje alternative per shendetin tuaj oral me perberes te zgjedhur me kujdes te madh 100% natyral qe ne menyre te sigurte zbardh dhembet tuaj, forcon zmaltin e tyre dhe mban gojen super te fresket.

Nuk permban shtesa apo ngjyrues artificial

GEORGANICS është prodhuar në Angli me përbërës me cilësine me të lartë dhe të sigurt.

Ky pluhur charcoal ju jep dhëmbë të bardhë dhe buzëqeshje të bukur me fuqinë e të gjithë përbërësve natyrore dhe organike.

ÇFARË BËN KETE PLUHUR SPECIALE? Qymyr druri I aktivizuar I arres se kokosit(CHARCOAL) Është një material shumë poroz me aftësinë për të absorbuar dhe hequr njollat kokëfortë, gurezat dhe cngjyrimin nga brenda dhe ju jep dhëmbë të bardhë e të bukur. Qymyri i aktivizuar I kokosit lustron dhëmbët, heq toksina dhe rrit imunitetin tuaj. .

Mente organike Largon inflamacion dhe infeksionet e gojës. Gjithashtu ju lë me një ndjenjë të freskët dhe të pastër. Pa Fluoride, SLS, Glicerinë dhe perberes kimik. Formulë e pasur me minerale si magnezi dhe kalciumi duke promovuar remineralizimin e dhembeve. Vegane dhe Cruelty Free. Efekt zbardhues te fuqishem dhe intensive. Zbardhon ne menyre natyrale pa ashpersi dhe agrisivitet Largon njollat. Forcon dhembet. E pershtatshem dhe per femijet dhe grate shtatzena

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CHARCOAL PLUHUR ZBARDHUES”