LARES GOJE VAJOR ME CHARCOAL DHE KOKOS – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES GOJE VAJOR ME CHARCOAL DHE KOKOS

LARES GOJE VAJOR ME CHARCOAL DHE KOKOS

L1,000.00

LARES GOJE VAJOR ME CHARCOAL DHE KOKOS

Pa Fluoride, SLS, Glicerinë dhe perberes kimik

Perberes 100% organike

Formulë e pasur me minerale, duke promovuar remineralizimin e dhembeve

Vegane dhe Cruelty Free

Efekt zbardhues

Mbron higjenen natyrale te gojes

Mbron dhe ushqen mishrat e dhembeve

Zbardhon ne menyre natyrale pa ashpersi

Largon njollat

Forcon dhembet

E pershtatshme dhe per Femijet

100% organike

Category:

Share this product

LARES GOJE VAJOR ME CHARCOAL DHE KOKOS

Karakteristikat qetësuese të laresit vajor dhe përfitimet natyrore antimikrobike janë të njohura për të zvogëluar bakteret e dëmshme në gojë; zvogëlon krijimin e pllakave ndërsa heq edhe njollat për të zbardhur dhëmbët në mënyrë natyrale. Përzierja natyrale e vajit të virgjër të kokosit dhe vajrave esenciale organike janë një alternative e shkëlqyeshme për larjen e gojës maksimale

Shtimi i 1g / 100ml qymyr aktivizues/charcaol nga arra e kokosit në këtë përzierje të vajit organik të virgjër të kokosit dhe vajit esencial të mentes i jep asaj një cilësi unike. Charcoal shumë poroz i bllokon bakteret dhe largon njollat, pastron dhe zbardh dhëmbët në mënyrë natyrale.

Perdorimi: Merrni 1 lugë vaj, rrotullojeni rreth gojës për 5 deri në 20 minuta, beshtyjeni pa e shpelare me uje. Perdorimi 1-2 here ne jave.

Pa Fluoride, SLS, Glicerinë dhe perberes kimik

Perberes 100% organike

Formulë e pasur me minerale, duke promovuar remineralizimin e dhembeve

Vegane dhe Cruelty Free

Efekt zbardhues

Mbron higjenen natyrale te gojes

Mbron dhe ushqen mishrat e dhembeve

Zbardhon ne menyre natyrale pa ashpersi

Largon njollat

Forcon dhembet

E pershtatshme dhe per Femijet

100% organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES GOJE VAJOR ME CHARCOAL DHE KOKOS”