PASTE DHEMBESH TEA TREE OIL – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

PASTE DHEMBESH TEA TREE OIL

PASTE DHEMBESH TEA TREE OIL

L1,600.00

PASTE DHEMBESH ME VAJ TEA TREE

PROMOVON REMINERALIZIMIN E DHEMBEVE

EFEKT ZBARDHUES

LARGON NJOLLAT

FORCON DHEMBET

MBRON MISHRAT E DHEMBEVE

PA FLUORIDE, SLS, PARABEN APO KIMIKATE

VEGANE DHE CRUELTY FREE

100% ORGANIK

Out of stock

Category:

Share this product

Kjo pastë dhëmbësh natyrale me bazen kryesore vajin esencial të pemës se cajit (Tea Tree Oil), Vaj Kokosi, Argjila Kaolin, Kalcium dhe Magnez per dhembe me te forte.

Gjatë historisë, gjethet e pemëve të çajit janë përdorur për të shëruar plaget, trajtimin e djegieve dhe si një trajtim mbi infeksionet. Kur bëhet fjalë për dhëmbët, tea tree oil eshte zgjidhja më e mirë për shërimin e sëmundjes së mishrave të dhëmbëve.

Pa Fluoride, SLS, Glicerinë dhe perberes kimik. Perberes 100% organike. Formulë e pasur me minerale, duke promovuar remineralizimin e dhembeve. Vegane dhe Cruelty Free. Në kavanoz qelqi të riciklueshëm dhe kapak alumini, duke shmangur plastiken totalisht( mund ta perdorni perseri per miksime kremrat apo maskash) Të gjitha pastat e dhëmbëve natyralë vijnë me një spatull bambuje me te cilen merret nje sasi e vogel ne furcen e dhembeve. Efekt zbardhues te larte Zbardhon ne menyre natyrale pa ashpersi. Largon njollat. Forcon dhembet. E pasur me minerale. Mbron mishrat e dhembeve. E pershtatshme dhe per Femijet

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE DHEMBESH TEA TREE OIL”