PASTA DHEMBEVE ORANGE GEOORGANICS – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

PASTA DHEMBEVE ORANGE GEOORGANICS

PASTA DHEMBEVE ORANGE GEOORGANICS

L1,600.00

PASTA DHEMBEVE ORANGE

Të pasura me minerale kryesore si kalcium, kalium, magnez dhe silicë natyrale organike

Efekt zbardhues

Zbardhon ne menyre natyrale pa ashpersi

Largon njollat Forcon dhembet

E pershtatshme dhe per Femijet

100% organike

 

 

Category:

Share this product

Pasta jonë e dhëmbëve është zhvilluar posaçërisht për të pastruar dhe riminiralizuar dhëmbët në mënyrë natyrale.
Të pasura me minerale kryesore si kalcium, kalium, magnez dhe silicë natyrale organike, kjo formulë është krijuar duke përdorur vetëm përbërësit me cilësine më të mirë, të gjitha janë të certifikuara organike dhe ushqimore.
Pastë dhëmbësh natyralë me vaj organik portokalli eshte ideale për fëmijët. Ky vaj është me shije të ëmbël, të ngrohtë dhe frutore, ideale për fëmijët dhe te rriturit qe duan shijen e embel te protokallit. Formulimi pa fluor dhe pa SLS është një zëvendësim ideal i pastave të dhëmbëve konvencionale.
Pa Fluoride, SLS, Glicerinë dhe perberes kimik
Perberes 100% organike Formulë e pasur me minerale, duke promovuar remineralizimin e dhembeve Vegane dhe Cruelty Free Në kavanoz qelqi të riciklueshëm dhe kapak alumini, duke shmangur plastiken totalisht( mund ta perdorni perseri per miksime kremrat apo maskash)
Të gjitha pastat e dhëmbëve natyralë vijnë me një spatull bambuje me te cilen merret nje sasi e vogel ne furcen e dhembeve. Efekt zbardhues Zbardhon ne menyre natyrale pa ashpersi Largon njollat Forcon dhembet E pershtatshme dhe per Femijet 100% organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTA DHEMBEVE ORANGE GEOORGANICS”