KONJAC SPONGE BLACK – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KONJAC SPONGE BLACK

KONJAC SPONGE BLACK

L1,300.00

KONJAC SPONGE I ZI

100% fibra bimore natyrore

Mbushur me minerale dhe antioksidantë

Jo toksike

Pa paraben, kimikate

100% pa papastërti dhe ndotës

Miqësore me tokën

Vegan 100% cruelty free & e Çertifikuar

Natyrisht e qëndrueshme

E sigurt për mjedisin

100% pa ngjyrosje

100% pa shtesa

100% biodegradueshëm

Category:

Share this product

Sfungjeri konjac  i zi merr ngjyrën e tij nga qymyr druri bambu. Kjo sfungjer është për ju nëse jeni me lëkurë te yndyrshme ose dikush që është i prirur ndaj pucrave dhe pikave te zeza. Qymyr druri përmban karbon të aktivizuar dhe minerale të ndryshme që rrisin aftësinë absorbuese, e cila është e përkryer për heqjen e yndyres  se tepërme ne lekure. Bambo charchoal është gjithashtu një anti-oxidant natyror, kështu që do të ndihmojë në luften e vështirë për tu arritur, bakteret qe shkaktojne aknet..

Konjac Sponges eshte 100 % alkaline dhe do te ndihmoje ne  balancimin e PH te lëkurës tuaj duke hequr papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës, për nje lëkurë super të pastër, ultra të butë, natyrisht të ndritshme, të përsosur për përdorim të përditshëm!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONJAC SPONGE BLACK”