KONJAC SPONGE WHITE – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KONJAC SPONGE WHITE

KONJAC SPONGE WHITE

L1,300.00

KONJAC SPONGE WHITE

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures

I certifikuar vegan & cruelty free

Pastron dhe exfoliates zonën delikate të syve

100% fibra natyrale e bimëve

Përdorni me ose pa pastrues

100% pa ngjyrosje dhe pa shtesa

Category:

Share this product

Sfungjeri konjac i bardhë është konjac 100% i pastër pa argjilë të shtuar. Si konjac është 100% alkaline, I cili do të ndihmojë në balancimin e pH të lëkurës tuaj, ndërsa ende butësisht exfolion dhe pastron. Përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, ky sfungjer vegan është një përzierje natyrale e fibrave vegjetale Konjac dhe ujit pranveror.

Përmban disa minerale pozitive dhe përbërës antioksidues që ndihmojnë në ruajtjen dhe lëkurën e butë natyrale. Ky Sponge White Konjac mund të përdoret nga të gjithë , nga foshnjat, fëmijët dhe nënat

I pershtashem për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë një të ndjeshme. Butësisht exfoliates lëkurën dhe ndihmon për të hequr papastërtitë, yndyrnat, qelizat e lëkurës së vdekur, dhe pikat e zeza.. Pastron plotësisht poret e lëkurës. Ndihmon lëkurën në kërkim të butë. Hidraton lëkurën dhe balancon pH.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures

I certifikuar vegan & cruelty free

Pastron dhe exfoliates zonën delikate të syve

100% fibra natyrale e bimëve

Përdorni me ose pa pastrues

100% pa ngjyrosje dhe pa shtesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONJAC SPONGE WHITE”