KONJAC SPONGE VIOLETTA – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KONJAC SPONGE VIOLETTA

KONJAC SPONGE VIOLETTA

L1,300.00

KONJAC SPONGE VIOLETTA

I pershtatshem per lekurat sensitive

I certifikuar vegan & cruelty free

Pastron dhe exfoliates zonën delikate të syve

100% fibra natyrale e bimëve

Përdorni me ose pa pastrues

100% pa ngjyrosje dhe pa shtesa

Out of stock

Category:

Share this product

Sfungjeri  violet është lloji i sfungjerit tuaj nëse keni lëkurë jashtëzakonisht të ndjeshme. Kjo është më e buta e sfungjereve (nderkohe qe të gjithë janë, ky kombinim i argjilave është mjaft qetësues). Sfungjer Violetta rekomandohet për lëkurën e lodhur, të ndjeshme dhe të dehidratuar. Ndihmon elasticitetin e lëkurës dhe I jep jete dhe shkelqim

Sfungjeri Violetta është ekskluzivitet dermotechnic mbarëbotëror.

I pershtatshem per lekurat sensitive

I certifikuar vegan & cruelty free

Pastron dhe exfoliates zonën delikate të syve

100% fibra natyrale e bimëve

Përdorni me ose pa pastrues

100% pa ngjyrosje dhe pa shtesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONJAC SPONGE VIOLETTA”