GREEN KONJAC SPONGE – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

GREEN KONJAC SPONGE

GREEN KONJAC SPONGE

L1,300.00

GREEN KONJAC SPONGE

I Pershtatshem per lekurat e yndyrshme

Eksfolion butesisht

100% fibra bimore natyrore

Mbushur me minerale dhe antioksidantë

Jo toksike

Pa paraben, kimikate

100% pa papastërti dhe ndotës

Miqësore me tokën

Vegan 100% cruelty free & e Çertifikuar

Natyrisht e qëndrueshme

E sigurt për mjedisin

100% pa ngjyrosje

100% pa shtesa

100% biodegradueshëm

Category:

Share this product

Sfungjeri konjac i gjelbër është i përsosur për lëkurën normale dhe mikse. Argjila e gjelbër vepron si një sterilizues që ndihmon në mbajtjen e puçrrave dhe baktereve larg. Nuk është e pazakontë të gjesh argjilë të gjelbër në spas dhe qendra të tjera të Wellness. Argjila e gjelbër gjithashtu përmban molekula mikro që ndihmojnë për të thithur papastërtitë, yndyren dhe bakteret ndërkohë që pastrojnë butësisht poret.

Balta e gjelbër ka një fuqi të jashtëzakonshme absorbuese, është e pasur me minerale dhe vajra esenciale të shkëlqyera, të cilat exfoliojne, pastrojne dhe zbusin lëkurën. Rivendosin vitalitet dhe shkëlqim ne lekure gjatë nxjerrjes së yndyres nga lëkura.

Përmban mikro-molekula që pastrojnë butësisht poret dhe heq efektivisht papastërtitë dhe toksinat dhe stimulon rrjedhjen e gjakut.

Rigjallëron ngjyrën dhe shtrëngimin e poreve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GREEN KONJAC SPONGE”