KONJAC SPONGE YELLOW – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KONJAC SPONGE YELLOW

KONJAC SPONGE YELLOW

L1,300.00

KONJAC SPONGE YELLOW

100% fibra natyrale e bimëve

Jep shkelqim dhe ndricim lekures

Pastron dhe exfolion zonën delikate të syve

Përdorni me ose pa pastrues

Lë lëkurën rrezatuese dhe të rinovuar

100% ngjyrosje dhe pa shtesa

Category:

Share this product

Ky sfungjer  konjac i mbushur me shafran indie (turmeric)  është ideale për të gjitha lëkurat që janë të lodhura dhe pa gjalleri dhe kanë nevojë për një nxitje. Shafran i Indisë është një barishte super e pasur me antioksidantë e  njohur per vetite e saj për shëndetin e lëkurës. Është sfungjer i sigurt për lekurat e ndjeshme, gratë shtatzëna dhe lëkurën reaktive.

Per  lëkurën e lodhur dhe pa gjalleri

I certifikuar vegan

100% fibra natyrale e bimëve

Jep shkelqim dhe ndricim lekures

Pastron dhe exfolion zonën delikate të syve

Përdorni me ose pa pastrues

Lë lëkurën rrezatuese dhe të rinovuar

100% ngjyrosje dhe pa shtesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONJAC SPONGE YELLOW”