KONJAC SPONGE RED – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KONJAC SPONGE RED

KONJAC SPONGE RED

L1,300.00

KONJAC SPONGE RED

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, të dëmtuar dhe mature

Rigjeneron lekuren

Permireson qarkullimin e gjakut

Ideale për rosacea, psoriasis dhe ekzemë

I certifikuar vegan & cruelty free

Pastron dhe exfoliates zonën delikate të syve

100% fibra natyrale e bimëve

Përdorni me ose pa pastrues

100% pa ngjyrosje dhe pa shtesa

Out of stock

Category:

Share this product

Sfungjeri i kuq është ideal për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. I mbështjellë me argjile të kuqe franceze, sfungjeri pastron lëkurën duke hequr qelizat e vdekura të keratinizuar, ajo  përshpejton procesin e rigjenerimit që përmirëson qarkullimin e gjakut dhe e bën lëkurën të duket rrezatuese dhe te hidratuar. Ky është sfungjeri juaj nëse jeni i shqetësuar për paraqitjen e rrudhave dhe kapilarëve. Një zgjedhje perfekte për lekure te thate dhe/ose lëkurë mature.

 

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, të dëmtuar dhe mature

Rigjeneron lekuren

Permireson qarkullimin e gjakut

Ideale për rosacea, psoriasis dhe ekzemë

I certifikuar vegan & cruelty free

Pastron dhe exfoliates zonën delikate të syve

100% fibra natyrale e bimëve

Përdorni me ose pa pastrues

100% pa ngjyrosje dhe pa shtesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONJAC SPONGE RED”