CAJ FITTEA TROPICAL 28 DITOR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

CAJ FITTEA TROPICAL 28 DITOR

CAJ FITTEA TROPICAL 28 DITOR

L2,800.00L3,500.00

CAJ FITTEA TROPICAL 28 DITOR

Humbje peshe

Përbërësit në këtë çaj do t’ju ndihmojnë të jeni me ne forme  më të shpejtë!

Vitalitet

Mban sistemin tuaj të imunitetit të fortë me një përzierje të veçantë të vitaminave dhe antioksidantëve

Mirëqene

Rrit ndjenjën tuaj të përgjithshme të mirëqenies duke detoksifikuar trupin tuaj në një mënyrë efektive dhe të natyrshme.

Hidratim

Një filxhan i kësaj do t’ju ndihmojë të jeni te hidratuar gjatë gjithë ditës!

Paketuar me vitamina për detoxifikim

Përmban fruta tropikale

100% natyral

Category:

Share this product

Përmban përbërës për të nxitur dhe mbështetur djegjen e yndyres dhe te nxise metabolizmin tone

Për më tepër, ky çaj rrit çehren tuaj dhe ju ndihmon qe thjesht të ndjeheni më mirë.

Caji përmban shumë vitamina dhe antioksidantë te cilat kane efekt në shëndetin dhe mirëqenien tuaj . Për më tepër, ajo zvogëlon fryerjen e stomakut.

Ne perzgjedhim përbërësit unike të cajrave tona FITTEA së bashku me ekspertët tanë me përvojë. Të gjithë përbërësit janë 100% organike dhe natyrale.

Benefitet e Body Detox Tea jane sepse me rritjen e metabolizmit tuaj , ju mund të digjni kalori më shpejtë.

EFEKTET:

NXIT DJEGJEN E YNDYRAVE

NXIT METABOLIZMIN

NDIHMON NE RENIEN NE PESHE

LEKURE ME ELASTIKE DHE TE SHENDRITSHME

JEP ENERGJI

NGADALSON PLAKJEN

EFEKT HIDRATUES 🌼🌻NDIHMON SISTEMIN TRETES

Përbërësit unike mbeshtesin proceset detox per trupin tuaj në një mënyrë të natyrshme duke ju dhene nje lekure te shendritshme

Ju ndihmon të qëndroni te hidratuar gjatë gjithe ditës për një ekuilibër të shëndetshëm per organizmin tuaj.

Përbërësit natyral ju ofrojnë më shumë energji për aktivitetet tuaja fizike dhe mendore.

Shoqëruesi juaj i frytshëm për një mënyrë jetese të shëndetshme! Shijoni një filxhan çdo mëngjes së bashku me një mëngjes të ekuilibruar për të nisur ditën tuaj me super energji

Humbje peshe

Përbërësit në këtë çaj do t’ju ndihmojnë të jeni me ne forme  më të shpejtë!

Vitalitet

Mban sistemin tuaj të imunitetit të fortë me një përzierje të veçantë të vitaminave dhe antioksidantëve

Mirëqene

Rrit ndjenjën tuaj të përgjithshme të mirëqenies duke detoksifikuar trupin tuaj në një mënyrë efektive dhe të natyrshme.

Hidratim

Një filxhan i kësaj do t’ju ndihmojë të jeni te hidratuar gjatë gjithë ditës!

Paketuar me vitamina për detoxifikim

Përmban fruta tropikale

100% natyral

Ananasi

Një shije e preferuar ne vere , e  mbushur me vitaminë C.

Papaja

Ndihmon lëkurën e mrekullueshme ,duke I dhene nje shkelqim natyral

Goji Berries: Sigurimi i mbrojtjes fizike dhe mendore

Kokosi: Promovon humbjen e peshës dhe nje tretjen me te mire!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAJ FITTEA TROPICAL 28 DITOR”