TONIK MIST HIDRATUES SUKIN 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

TONIK MIST HIDRATUES SUKIN 125 ML

TONIK MIST HIDRATUES SUKIN 125 ML

L1,600.00

Toniku ynë hidratues mist pa alkool I perzier me kamomilin dhe ujin e trendafilit eshte për t’ju ndihmuar të qetësoni, pastroni dhe freskoni lëkurën tuaj të lodhur. Jep shkelqim lekures dhe parandalon krijimin e rrudhave. Falë vetive të tij antioksidante  balancon sebumin, duke mundësuar mbajtjen e saj të hidratuar. Është i pasur me vitaminat C dhe E duke I kthyer elasticitetin fytyrë. Vetite  antioksiduese te ujit te trendafilit ndihmojnë në forcimin e qelizave të lëkurës dhe rigjenerimin e indeve të saj. Ndihmon gjithashtu në pastrimin e poreve dhe tonifikimin e lëkurës.

Mund ta perdorni ne cdo moment te dites qe lekura juaj ka nevoje per tju freskuar, qetesuar lekuren nga skuqja dhe mbinxehja e vapes dhe per te tonifikuar lekuren e lodhur duke dhuruar vitalitet dhe freski.

Ps. Per ekstra freski mbajeni tonikun ne frigorifer

Category:

Share this product

TONIK MIST HIDRATUES SUKIN

Toniku ynë hidratues mist pa alkool I perzier me kamomilin dhe ujin e trendafilit eshte për t’ju ndihmuar të qetësoni, pastroni dhe freskoni lëkurën tuaj të lodhur. Jep shkelqim lekures dhe parandalon krijimin e rrudhave. Falë vetive të tij antioksidante  balancon sebumin, duke mundësuar mbajtjen e saj të hidratuar. Është i pasur me vitaminat C dhe E duke I kthyer elasticitetin fytyrë. Vetite  antioksiduese te ujit te trendafilit ndihmojnë në forcimin e qelizave të lëkurës dhe rigjenerimin e indeve të saj. Ndihmon gjithashtu në pastrimin e poreve dhe tonifikimin e lëkurës.

Mund ta perdorni ne cdo moment te dites qe lekura juaj ka nevoje per tju freskuar, qetesuar lekuren nga skuqja dhe mbinxehja e vapes dhe per te tonifikuar lekuren e lodhur duke dhuruar vitalitet dhe freski.

Ps. Per ekstra freski mbajeni tonikun ne frigorifer

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TONIK MIST HIDRATUES SUKIN 125 ML”