ROSE SET – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

ROSE SET

ROSE SET

L1,700.00

Freskoni dhe hidratoni natyrshëm lëkurën tuaj me tonerin dhe kremin e duarve me aromën fantastike te trendafilit
E perfitoni me oferte -25% Ulje??
?Toner hidratues trëndafili
Qetësoni dhe freskoni lëkurën e lodhur me tonerin hidratues dhe rigjenerues me arome trendafili pa alkool. Mund të përdoret pas larjes se lekures, para dhe pas aplikimit të make up ose në çdo kohë që lëkura juaj ndihet e lodhur, e stresuar ose e nxehur shumë. Permban vaj trendafili rosehip dhe ekstrakt nga trendafili rosehip duke e kthyer ne ujin e bukurise per perkujdesjen e lekures suaj. Mbani në frigorifer për të freskuar menjëherë lëkurën në ditët e nxehta.
?Krem per duart dhe thonjte
Mbroni dhe ushqeni duart, thonjtë dhe kutikulat me përzierjen fantastike  të Aloe Vera, Soy Protein , Jojoba, shea butter, vaj avokado dhe te trendafilit te eger. Krem jo i yndyrshëm, i lehtë për duar dhe thonj do të hidratojë dhe mbrojë duart e thata ndërsa kujdeseni dhe forconi thonjtë dhe kutikulat nga proteina e shtuar e sojës. Aloe Vera, Vitamina E dhe Vaji i Borage do t’i lënë duart të ndjehen të ushqyera, të qetësuara dhe të buta!??
Category:

Share this product

Freskoni dhe hidratoni natyrshëm lëkurën tuaj me tonerin dhe kremin e duarve me aromën fantastike te trendafilit
?Toner hidratues trëndafili
Qetësoni dhe freskoni lëkurën e lodhur me tonerin hidratues dhe rigjenerues me arome trendafili pa alkool. Mund të përdoret pas larjes se lekures, para dhe pas aplikimit të make up ose në çdo kohë që lëkura juaj ndihet e lodhur, e stresuar ose e nxehur shumë. Permban vaj trendafili rosehip dhe ekstrakt nga trendafili rosehip duke e kthyer ne ujin e bukurise per perkujdesjen e lekures suaj. Mbani në frigorifer për të freskuar menjëherë lëkurën në ditët e nxehta.
?Krem per duart dhe thonjte
Mbroni dhe ushqeni duart, thonjtë dhe kutikulat me përzierjen fantastike  të Aloe Vera, Soy Protein , Jojoba, shea butter, vaj avokado dhe te trendafilit te eger. Krem jo i yndyrshëm, i lehtë për duar dhe thonj do të hidratojë dhe mbrojë duart e thata ndërsa kujdeseni dhe forconi thonjtë dhe kutikulat nga proteina e shtuar e sojës. Aloe Vera, Vitamina E dhe Vaji i Borage do t’i lënë duart të ndjehen të ushqyera, të qetësuara dhe të buta!??

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ROSE SET”