PASTRUES XHEL PER LEKURE SENSITIVE SUKIN 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

PASTRUES XHEL PER LEKURE SENSITIVE SUKIN 125 ML

PASTRUES XHEL PER LEKURE SENSITIVE SUKIN 125 ML

L1,600.00

PASTRUES XHEL PER LEKURE SENSITIVE SUKIN

E pershtatshme per lekurat e yndryshme sensitive

Super hidratues

E lene lekuren te hidratuar dhe super te bute

Permban Caj jeshil, kastarvec, vaj avokado, aloe vera, vaj trendafili eger, 

100% organik, prodhim Australian

Out of stock

Category:

Share this product

Pastruesi xhel I lekures sensitive  siguron një pastrim të butë, jo tharjes për të ndihmuar në heqjen e papastërtive dhe vajrave të tepërta. Një përzierje e Çajit të Gjelbër, Kastravec dhe Vajit  Avokado punon për pastrimin e butë, freskimin dhe purifikimin e lekures duke e lënë lekuren të ndihet e butë, e ndritshme  dhe e balancuar. Ky është opsioni  i përsosur i pastrimit për lekuren  mikes/yndyrshme që kanë lëkurë të ndjeshme.

I pershtatshem per tipet e lekures normale ne te ndjeshme.

Përbërësit kryesorë:

Kamomil, Caj jeshil, Kastravec , Vaj Trendafili dhe Vaj Avokado

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES XHEL PER LEKURE SENSITIVE SUKIN 125 ML”