BALSAM ORGANIK TEA TREE DR ORGANIC – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM ORGANIK TEA TREE DR ORGANIC

BALSAM ORGANIK TEA TREE DR ORGANIC

L1,200.00L1,500.00

BALSAM TEA TREE OIL ORGANIK

PERKUJDESJE MAKSIMALE ME EFEKT PURIFIKUES

IDEAL PER FLOKET E YNDYRSHEM

HIDRATON NE THELLESI

VLERA RIGJENERUESE

Categories: ,

Share this product

Një kondicioner gjallërues dhe ushqyes i përshtatshëm për llojet e flokëve normal  dhe me te yndryshem, të formuluara me Tea Tree Organike, Aloe Vera, Gjalpë Shea, Panthenol, Vaj luledielli dhe Vitamina E. Kjo Shampo Organike Tea Tree ka nje formulë jashtëzakonisht efektive, përmirëson gjendjen e flokëve duke e veshur dhe depërtuar në fibrat e jashtme të flokëve dhe ne qelizene  keratins se flokut për të pastruar dhe rigjallëruar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM ORGANIK TEA TREE DR ORGANIC”