KREM DITE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM DITE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML

KREM DITE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML

L2,500.00

KREM DITE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

Ideal per lekurat e yndryshme ne mikse

Përthithet shum shpejt

Tonalitet dhe elasticitet te dukshem

Ka veti antioksiduese te larta

Jep ndricim dhe vitalitet lekures

Super i lehte

Share this product

Ky krem i lehtë dhe ultra-absorbues ndihmon hidratimin dhe zbutjen e lëkurës; ushqen thellë nëepidermen  e lëkurës dhe përmirëson qëndrueshmërinë dhe tonalitetin e lekures duke mbrojtur qelizat nga  dëmtimet e radikaleve  te lira, nderkoh qe  hidratojn dhe zbut lekuren . Përfshirja e ekstrakteve bioaktive organike detare I  japin këtij krem të dritës anti-plakje dhe vetitë antioksidante të cilat ndihmojnë lëkurën të duket me  qëndrueshme, dukshem me e re dhe e shendrtishme

Krem dite per te gjitha tipet e lekures

Përthithet shum shpejt

Tonalitet dhe elasticitet te dukshem

Ka veti antioksiduese

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM DITE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML”