SERUM ELIXIR MINERAL NDRICUES 50ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM ELIXIR MINERAL NDRICUES 50ML

SERUM ELIXIR MINERAL NDRICUES 50ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM ELIXIR MINERAL NDRICUESE

Perkujdesje rigjeneruese me mbi 20 minerale esenciale

Ideale per lekurat e yndyrshme dhe mikse

Veti anti age

Për një tonalitet rrezatues

Re-energizes lëkurën

Thellësisht hidratues

Share this product

Një serum rinovues anti-plakje për lëkurën për forcimin, rigjallërimin, hidratimin dhe përmirësimin e lëkurës. Përzier me përbërë nga bioaktive, natyrale dhe organike ky serum anti-plakje shënon një qasje të re shumëfishtë për përmirësimin e simptomave të ndryshme të plakjes së parakohshme të lëkurës si rrudhat, njollat eRigjenerimin e kujdesit për lëkurën e lodhur dhe të lodhur

Për një tonalitet rrezatues

Re-energizes lëkurën

Thellësisht hidratues

Ky serum absorbues i shpejtë, eliksir hidratues organik i Detit të Vdekur depërton shum shpejt dhe e mbush  lëkurën me minerale esenciale dhe ekstrakte të fuqishme detare, duke aktivizuar ndriçimin dhe ri-energizimin e lëkurës së lodhur dhe të stresuar. Përzierja jonë e ekstrakte organike dhe vajrave kombinohen për të siguruar shkëlqim të menjëhershëm, një lekure te bute dhe mbrojtje të thellë hidratuese. Ajo jep një shkëlqim natyral dhe ri-aktivizon lëkurën e lodhur dhe të stresuar . I përshtatshëm për Vegans.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM ELIXIR MINERAL NDRICUES 50ML”