SERUM ANTI AGING STEM CELL & MINERALE DETIT TE VDEKUR 30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM ANTI AGING STEM CELL & MINERALE DETIT TE VDEKUR 30 ML

SERUM ANTI AGING STEM CELL & MINERALE DETIT TE VDEKUR 30 ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM ANTI AGING STEM CELL & MINERALE DETIT TE VDEKUR

E pershtatshme per lekurat mature dhe kerkuese

Efekt tonifikues dhe rigjallerues

Kujdes intensiv kundër shenjave të plakjes

Përmban qeliza staminale botanike të detit

Të pasura me përbërës bioaktive

Redukton rrudhat

Përmirëson strukturën e lëkurës

Share this product

Një serum rinovues anti-plakje për lëkurën për forcimin, rigjallërimin, hidratimin dhe përmirësimin e lëkurës. Përzier me përbërë bioaktive, natyrale dhe organike ky serum anti-plakje shënon një qasje të re shumëfishtë për përmirësimin e simptomave të ndryshme të plakjes së parakohshme të lëkurës si rrudhat, njollat e ndryshme  te lëkurës dhe hidratimin e lëkurës. I përshtatshëm për Vegans.

Kujdesi intensiv kundër shenjave të plakjes

Përmban qeliza staminale të detit

Të pasura me përbërës bioaktive

Redukton rrudhat

Përmirëson strukturën e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM ANTI AGING STEM CELL & MINERALE DETIT TE VDEKUR 30 ML”