MASKE PER FYTYREN BIO PLASMA MUD ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE PER FYTYREN BIO PLASMA MUD ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

MASKE PER FYTYREN BIO PLASMA MUD ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

L2,000.00

MASKE PER FYTYREN BIO PLASMA MUD ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 

Trajton fytyrën kundër plakjes me bio-plazma dhe minerale te detit te vdekur

Pastron poret ne thellesi

Aftesi rigjeneruese dhe lift up per lekuren

Jep ndricim dhe vitalitet lekures

Share this product

Një maske  rregulluese qe detoksifikon dhe trajton fytyrën kundër plakjes me bio-plazma dhe minerale te detit te vdekur. Në sipërfaqe është një maske organike pastruese  e poreve ne thellesi, ne thellesi  është një maske bioaktive thellësisht rigjeneruese dhe lift up  e fytyrës, kunder plakjes dhe rrudhave dhe tendosese shum e mire e lekures.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER FYTYREN BIO PLASMA MUD ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR”