KREM NATE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM NATE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML

KREM NATE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML

L2,500.00

KREM NATE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

Ideal per lekurat e yndryshme ne mikse

I jep lekures butesi dhe shume shkelqim

I pasur me mbi 20 minerale esenciale

Promovon rinovimin e lëkurës

Remineralizues & ushqen lekuren

Efekt antioksidant te larte

Zbut lëkurën

Out of stock

Share this product

Një trajtim intensiv hidratues dhe anti-plakje gjatë natës, i cili mban lëkurën e re dhe të shëndetshme dhe rrit jetëgjatësinë e qelizave te lekures. Ky formulim unik i mineraleve organike të Detit të Vdekur ofron një numër përfitimesh për kujdesin e lëkurës, të cilat përfshijnë vlerat ushqyese dhe remineralizuese. Përfshirja e ekstrakteve bioaktive organike detare i jep ketij kremi ​​të pasur brenda natës vlera te larta anti-plakje dhe  antioxidante, të cilat ndihmojnë lëkurën te duket më e forte dhe më e rej. I përshtatshëm për Vegans.

Kujdesi hidratues për të gjitha llojet e lëkurës

Promovon rinovimin e lëkurës

Remineralizues & ushqen lekuren

Efekt antioksidant

Zbut lëkurën

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM NATE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML”