SERUM PER BUZET ORGANIK ROSE OTTO DR ORGANIC – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM PER BUZET ORGANIK ROSE OTTO DR ORGANIC

SERUM PER BUZET ORGANIK ROSE OTTO DR ORGANIC

L800.00

SERUM PER BUZET ORGANIK ROSE OTTO DR ORGANIC

Hidraton dhe rigjeneron buzet

Veti anti rrudhe dhe super hidratuese

Jep butesi dhe ndricim

Categories: ,

Share this product

Ky serum aromatik eksaltues hidraton dhe rigjeneron menjëherë buzët me një përzierje komplekse të të përbërësve bioaktive, natyrore dhe organike, duke përfshirë Vajin e Trendafilit Organi dhe Vajit fare Vaniljes. Perberesit kryesor: Trendafil Damascena, Vaj fares Vaniljes, Vaj Candelilia, Vaj Kafes Afrikane

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM PER BUZET ORGANIK ROSE OTTO DR ORGANIC”