KREM PER DUART DHE THONJTE ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM PER DUART DHE THONJTE ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML

KREM PER DUART DHE THONJTE ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML

L1,500.00

KREM PER DUART DHE THONJTE ME TRENDAFIL DAMASCENA

Krem per duart intensiv hidratues per lekurat e thata dhe mature

Anti aging dhe rigjenerues

Ushqen duart, thonjte dhe kutikulat

Hidraton thellesisht

Categories: ,

Share this product

Një krem intensiv dhe mbrojtës për përdorim gjate gjithe ditës, bazuar në Vajin Organik te Trendafilit Damascena, Aloe Vera, Vajit te Ullirit, Mjaltit,Lule Pasionit, Lule Limes, Calendula, Kamomil, Vitamina E plus Geranium dhe Vajit Esencial te Karafilit. Formuluar për të zbutur dhe mbrojtur duart e thata kundër efekteve të aktiviteteve normale ditore. Cilësitë lehtësuese dhe hidratuese të komponentëve të tij ndihmojnë në rivendosjen e duarve në një gjendje të butë dhe të butë. Ajo forcon thonjte dhe depërton në lëkurë, duke siguruar elasticitet dhe hidratim në kutikulat dhe duke përmirësuar ndjeshëm pamjen e duarve. Antioksidant dhe antiage per duart tuaja.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PER DUART DHE THONJTE ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML”