SKRUB PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SKRUB PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML

SKRUB PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML

L1,800.00

SKRUB PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA

Eksfoliues i lehte per nej lekure rrezatuese

Pastron lekuren ne thellesi dhe largon qelizat e vdekura

Anti age, rigjenerues dhe tonifikues

Ushqen lëkurën duke I dhene nje shkëlqim të shëndetshëm.

Thellesisht hidratues

 

Categories: ,

Share this product

Skrubi organic me trendafil damascena është i pasur me vlera te larta hidratuese dhe të shëndetshme kunder plakjes

Në kombinim me një përzierje komplekse të përbërësve bioaktive, natyrore dhe organike, dhe I formuluar duke përdorur Permban mikropjese natyrore te laves vullkanike, pluhur misri dhe farë frutore, ky exfoliator jashtëzakonisht freskues mund të ndihmojë në pastrimin ne thellesi, largimin e qelizave te vdekura, rinovimin dhe ushqimin e lëkurës duke I dhene lekures nje shkëlqim të shëndetshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SKRUB PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML”