MASKE PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML

MASKE PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML

L2,000.00

MASKE PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA

Aftesi rigjeneruese ne lekure

Ideale per lekurat mature

Anti age

Thellesisht pastruese dhe hidratuese

Tonifikon dhe i jep lekures elasticitet

Nje lekure e shendetshme dhe plot ndricim

Categories: ,

Share this product

Trendafili organik Otto është një vaj esencial i pasur, hidratues dhe tonifikues  me veti te njohura anti plakje dhe rinuese te lekures. Ne kombinojmë këtë vaj aromatik te mrekulluesehm me përbërës bioaktive, natyrore dhe organike duke përfshirë dhe  mineralin e pasur Kaolin . Kjo formulë e bazuar në argjile të pasur me lëndë ushqyese nxjerr vajin nga poret ndërkohë që heq lëkurën e qelizave të vdekura dhe papastërtitë që nxisin qarkullimin e thellë në kapilarë për të lënë lëkurën më të re në pamje, te tonifikuar, rigjeneruar dhe thellesisht te pastruar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML”