KREM DITE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM DITE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML

KREM DITE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML

L2,500.00

KREM DITE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK

Hidratues i fuqishem me aftesi rigjeneruese

E pershtatshme per te gjitha tipet e lekures

Veti anti age

Hidraton ne thellesi

Tonifikon lekure dhe i jep ndricim fale vitamines C

Depërton thellë në shtresën epidermale të lëkurës

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Një krem anti-plakje shpetues  nate bazuar në Vaj Trendafili Organik përzier me Rosehip Oil, Uje lules trendafilit, Aloe Vera, Gjalpë Shea, Dyll Frutash Japoneze, Boronice Irlandeze, Vaj Jojoba, Lule Pasionit, Lule Lime, Kamomil, Calendula, Vitamina C, Vitamina E, Geranium dhe Vajra esenciale të Karafileve. Ky krem anti-plakje aromatik, e zhvilluar për të depërtuar thellë në shtresën epidermale të lëkurës, punon për të luftuar dhe riparuar rrudhat, duke hidratuar menjëherë dhe restauruar strukturën natyrale ndërcellulare dhe duke e lënë lëkurën të ndritshme, të butë, të rinuar dhe thellesisht te hidratuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM DITE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML”