LARES PER FYTYREN ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES PER FYTYREN ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML

LARES PER FYTYREN ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML

L1,800.00

LARES PER FYTYREN ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA

E pershtatshme per lekurat normale ne te thata dhe mature

Tonifikon dhe i jep lekures elasticitet

Thellesisht hidratues

Veti anti age

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Një larje thellësisht aromatike dhe gjallëruese që shfrytëzon vetitë unike të Vaj Tredafilit Damascena. Vlerësuar ndermjet viteve  për përdorimin e saj në kujdesin natyror të lëkurës dhe flokëve.

Një përzierje e vlerave të përbërësve bioaktive, natyrore dhe organike është bashkuar me Vajin Trendafilit Organik  të çmuar për të krijuar një cilësi mrekullisht të butë. Rezultati është një lëkurë më e paster që ndjehet mrekullisht e butë dhe e ushqyer.

Perberesit kryesor: Vaj Trendafili Damascena, Ekstrakt I Lules se Trendafilit, Aloe Vera, Vaj Lules Geranium, Ekstrakt I Lules Calendula, Ekstrakt Lules Kamomilit, Ekstrakt Lules Pasionit, Ekstrakt Lules Linden

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES PER FYTYREN ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML”