PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGEING ME PROTEINAT E QUMESHTIT PROBIOTIC 50ml – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGEING ME PROTEINAT E QUMESHTIT PROBIOTIC 50ml

PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGEING ME PROTEINAT E QUMESHTIT PROBIOTIC 50ml

L3,500.00

KREM ANTI AGEING ME PROTEINAT E QUMESHTIT PROBIOTIC

Krem anti age me efekt rigjenerues

Hidratues dhe ushqyes

Rrit kolagjenin dhe elasticitetin ne lekure

Efekt ndricues dhe zbardhues

I pershtatshem per moshat 25 e lart

Categories: ,

Share this product

Përmban proteina te qumeshtit dhe perzierje me  probiotike, ky Krem Anti-Aging ndihmon për të qetësuar dhe zbutur lëkurën duke mbrojtur kundër papastërtive dhe reduktimin e skuqjeve. Formuluar me kompleksin Pro Collagen tonë të pasur me Biotin dhe Acid Hyaluronic, kjo perberje ushqyese jep një shkëlqim të shëndetshëm dhe nxit prodhimin natyral të Elastines se lëkurës suaj

Ideale për lëkurën te yndyrshme dhe mikse

Intensivisht hidratues

Me acid hialuronik dhe Biotin

Ky krem i fytyrës është një formulë inovative e pasuruar me një kompleks pro-kolagjenik të marrë nga ekstrakti i gjetheve të manaferres që nxit elasticitetin e lëkurës, furnizon lëkurën me hidratim dhe tonalitet.  Proteinat e qumështit zbusin, rivitalizojnë dhe mbrojne lëkurën nga ndikimet e jashtme mjedisore.

 

Aloe barbadensis leaf juice, Butyrospermum parkii (shea) butter, Glycerin, Isopropyl palmitate, Cetearyl alcohol, Alcohol denat., Glyceryl stearate, Coco-caprylate, Myristyl myristate, Aqua, Cetearyl glucoside, Hydroxyacetophenone, Sodium stearoyl glutamate, Xanthan gum, Bifida ferment lysate (Pro-biotic), Biotin, Lactose, Milk protein, sodium hyaluronate, Argania spinosa (Argan) kernel extract, Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Chondrus crispus (Carrageenan) powder, Maltodextrin, Citrus aurantium bergamia (Bergamot) fruit oil, Pelargonium graveolens (Geranium) flower oil, Pogostemon cablin (Patchouli) oil, Sodium cocoyl glutamate, Styrax benzoin resin extract, Achillea millefolium (Yarrow) oil, Rubus fruticosus (Blackberry) leaf extract, Sodium phytate, Tocopheryl acetate, Citric acid, Glyceryl caprylate, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol.

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGEING ME PROTEINAT E QUMESHTIT PROBIOTIC 50ml”