Pro Collagen – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Pro Collagen

Showing all 2 results

PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGEING ME PROTEINAT E QUMESHTIT PROBIOTIC 50ml

L3,500.00

KREM ANTI AGEING ME PROTEINAT E QUMESHTIT PROBIOTIC

Krem anti age me efekt rigjenerues

Hidratues dhe ushqyes

Rrit kolagjenin dhe elasticitetin ne lekure

Efekt ndricues dhe zbardhues

I pershtatshem per moshat 25 e lart

PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGING ME PERLEN E ZEZE 50 ML

L3,500.00

KREM FYTYRE ANTI AGE ME PRO COLLAGEN ME PERLEN E ZEZE

Anti age, rigjenerues dhe super hidratues

I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures

Keshillohet mbi moshen 25 vjec