PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGING ME PERLEN E ZEZE 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGING ME PERLEN E ZEZE 50 ML

PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGING ME PERLEN E ZEZE 50 ML

L3,500.00

KREM FYTYRE ANTI AGE ME PRO COLLAGEN ME PERLEN E ZEZE

Anti age, rigjenerues dhe super hidratues

I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures

Keshillohet mbi moshen 25 vjec

 

Categories: ,

Share this product

Perlat e zeza të kultivuara nga Tahiti janë të njohur për vlerat  e tyre remineralizuese – dhe mund të gjenden vetëm në lagunat e Polinezisë franceze. Ne kemi përzier këtë produkt natural  të mrekullueshëm me kompleksin tonë Pro Collagen në një Krem ditor Anti-Aging që rrit elasticitetin natyral te lekures – duke e lënë lëkurën tuaj te tonifikuar, te freskuar dhe te rimbushur.

Kundërshton shenjat e plakjes së lëkurës

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures

Hidratim afatgjate

Me acid hialuronik dhe Biotin

Krem përmban një kompleks Pro Collagen që është i përbërë nga ekstrakte të gjetheve të manaferres te cilat përfitojnë ne elasticitetin e lëkurës dhe furnizojnë hidratim intensiv ndërkoh qe  posedojnë dhe vetitë anti-plakje. Kremi është i pasuruar me perla tahiti, që siguron freski dhe mbrojtje kundër ndikimeve të jashtme.

 

 

Aloe barbadensis leaf juice, Glycerin, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Isopropyl palmitate, Aqua, Cetearyl alcohol, Glyceryl stearate, Coco-caprylate, Myristyl myristate, Cetearyl glucoside, Xanthan gum, Biotin, Hydrolyzed pearl, Sodium hyaluronate, Argania spinosa (Argan) kernel extract, Chondrus crispus (Carrageenan) powder, Maltodextrin, Moringa pterygosperma seed extract, Myroxylon pereirae (Balsam peru) oil, Canarium luzonicum (Elemi) gum oil, Piper nigrum (Black pepper) extract, Rubus fruticosus (Blackberry) leaf extract, Parfum, Sodium phytate, Tocopheryl acetate, Glyceryl caprylate, Hydroxyacetophenone, Sodium stearoyl glutamate, Benzyl alcohol,  Sodium cocoyl glutamate, Citric acid, Sorbic acid, Dehydroacetic acid,  Potassium sorbate, Linalool, Citronellol, Benzyl benzoate.

This product contains a minimum of 70% organic ingredients*. Our products are as unique as nature itself, therefore colour, odour and consistency may vary. This does not affect the quality of the product. *excluding water and salt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PRO COLLAGEN + KREM ANTI AGING ME PERLEN E ZEZE 50 ML”