SHAMPO ORGANIKE ME TRENDAFIL DAMASCENA 265 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO ORGANIKE ME TRENDAFIL DAMASCENA 265 ML

SHAMPO ORGANIKE ME TRENDAFIL DAMASCENA 265 ML

L1,500.00

SHAMPO ORGANIKE ME TRENDAFIL DAMASCENA

Ideal per floke te holle dhe qe duan volum

Revitalizon flokët dhe skalpin e kokës

Depërton thellë në fibrat keratin dhe folikulen e flokut

Pastron butë, ushqen dhe hidraton duke lënë një ndjenjë luksoze

Hidraton thellesisht dhe ushqen

Categories: ,

Share this product

Vaj i pastër Organik Trendafilit Damascena është një vaj esencial aromatik ,  vlerësua përmes viteve për përdorimin e saj në kujdesin natyror të lëkurës dhe flokëve. Duke kombinuar  këtë vaj te cmuar  me përbërës bioactive natyral dhe organikë, ne kemi krijuar një shampo luksoze që menjëherë revitalizon flokët dhe skalpin e kokës. Formuluar për të depërtuar thellë në fibrat keratin dhe folikulen e flokut ajo pastron butë, ushqen dhe hidraton duke lënë një ndjenjë luksoze të kënaqësisë totale.

Perberesit kryesor: Vaj Trendafili Damascena, Ekstrakt Lules Trendafilit, Aloe Vera, Vaj Karafili, Vaj Lules Geranium, Ekstrakt Lules Calendula, Ekstrakt Lules Kamomilit, Ekstrakt Lules Pasionit, Ekstrakt Lules Linden

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO ORGANIKE ME TRENDAFIL DAMASCENA 265 ML”