BALSAM TRAJTUES PER FLOKET ME ARGAN ORGANIK 265 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM TRAJTUES PER FLOKET ME ARGAN ORGANIK 265 ML

BALSAM TRAJTUES PER FLOKET ME ARGAN ORGANIK 265 ML

L1,500.00

BALSAM TRAJTUES PER FLOKET ME ARGAN ORGANIK

E pasur me vitamina, minerale dhe antioksidant

E len flokun super te bute, plot ndricim dhe te shendetshem

Hidratues dhe ushqyes

 

Categories: ,

Share this product

Një trajtues bioaktive per floket dhe skalpin e kokes. Në kombinim me përzierjen te vajrave organike dhe ekstrakteve ne kemi formuluar një balsam super të pasur te koncentruar, që menjëherë rigjeneron fibren e keratines se flokëve  me fosfolipide ushqyese dhe acide yndyrore esenciale. Ushqen ne thellesi dhe riparon flokët e dëmtuar, duke rritur forcën e flokeve, për tu mbrojtur kundër agjenteve te jashtem dhe demtimeve . Ndihmon hidratim  intensiv; flokët e dëmtuar, flokët e thatë dhe flokët e demtuar. I përshtatshëm për Vegans.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM TRAJTUES PER FLOKET ME ARGAN ORGANIK 265 ML”