Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
Argan Oil – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Argan Oil

Showing all 10 results

SERUM PER FORCIMIN E SYRIT ME VAJ ARGAN 30 ML

L2,800.00

SERUM PER FORCIMIN E SYRIT ME VAJ ARGAN

Anti rrudhe, dhe rigjenerues

Eliminon rrathet e zinj, vijat e mimikes dhe fryrjet

Ndihma e menjëhershme për fryrjet nen sy & rrudhat

Intensivisht hidratues

Formulim inovativ

E pasur me proteina te frutave, acide yndyrore te ngopura(EFA), aminoacide

SERUM ANTI-AGING STEM CELL ME VAJ ARGAN ORGANIK 30 ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM ANTI-AGING STEM CELL ME VAJ ARGAN ORGANIK

Kujdesi inovativ dhe intensiv për lëkurën mature

Ideale per lekurat normale ne te thata dhe mature

Efekt anti age, kunder rrudhave dhe linjave te imta

Permban qeliza staminale te argan dhe ekstrakte bimore per te promovuar nje pamje rinore

Rigjeneron lëkurën

Redukton rrudhat

Tonifikon  lëkurën

SERUM VAJOR PER LEKUREN ME VAJ ARGAN 30 ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM VAJOR PER LEKUREN ME VAJ ARGAN

E pershtatshme per lekurat normale ne te thata dhe mature

Serum vajor anti age I pasur dhe rigjenerues

Hidratim intensive

Jo i yndyrshëm

Optimizon rinovimin e qelizave

Komplex vitaminash natyrale

E pasur me antioksidante dhe acide natyrore

KREM DITE ME VAJ ARGAN ORGANIK 50 ML

L2,500.00

KREM DITE ME VAJ ARGAN ORGANIK

Kujdesi i lehtë, intensiv për lekurat mature, te thata dhe kerkuese

Efekt rigjenerues

Tonifikon dhe rrit elasticitetin  e lëkurës

Intensivisht hidratues

Efekt antioksidant

E pasur me vitamina, minerale dhe antioksidante

Lekure e shendetshme dhe rrezatuese

KREM DITE ME ARGAN ORGANIK 50 ML

L2,500.00

KREM DITE ME VAJ ARGAN ORGANIK

Krem fytyre perkujdes intensive super e pasur me vitamina

E pershtatshme per lekurat mature, te thata dhe kerkuese

Tonifikon dhe rrit elasticitetin  e lëkurës

Intensivisht hidratues

Efekt antioksidant

Anti aging, e pasur me shume vitamina dhe antioksidante

SERUM PER TRAJTIMIN E FLOKEVE ME ARGAN 100 ML

L3,000.00

SERUM PER TRAJTIMIN E FLOKEVE ME ARGAN

Serum super i pasur  trajtues , aromatizues, ushqyes dhe super absorbues

Mbron floket nga nxehtesia

I le super te bute dhe me shume shkelqim

Burim shume i pasur i vitaminave, antioksidantëve dhe acideve yndyrore esenciale

 

MASKE TRAJTUESE ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML

L2,000.00

MASKE TRAJTUESE ME VAJ ARGAN ORGANIK

E pershtatshme per floke te thate dhe te demtuar

Maske trajtuese per skalpin dhe flokun

Rigjeneron fibren e keratines se flokëve

Floke me shume shkelqim, volum dhe shume te shendetshem

Ushqen ne thellesi dhe riparon flokët e dëmtuar

Forcon flokun dhe e mbron

Ndihmon hidratim intensiv, flokët e thatë dhe flokët e demtuar

Permban Vaj Organik Argani, Aloe Vera, Vaj Kastori, Vaj Ulliri, Vaj Karafili, Vaj Kanelle, Vaj Patchouli, Vaj Mentes se eger, Vaj Kigeria, Vaj Baobab, Vitamine E

BALSAM TRAJTUES PER FLOKET ME ARGAN ORGANIK 265 ML

L1,500.00

BALSAM TRAJTUES PER FLOKET ME ARGAN ORGANIK

E pasur me vitamina, minerale dhe antioksidant

E len flokun super te bute, plot ndricim dhe te shendetshem

Hidratues dhe ushqyes

 

KREM TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML

L2,000.00

KREM TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK

Kujdesi intensiv për llojet e lekures mature

Rivitalizon dhe ushqen lëkurën

I pasur me vitamina dhe antioksidante

Ushqen dhe rigjeneron lekuren

 

Përthithet shpejt

Efekti hidratues i menjëhershëm

LARES TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 250 ML

L1,200.00

LARES TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK

Hidraton, ushqyes dhe anti age

I pasur me vitamina dhe antioksidante 

Arome fantastike