SERUM VAJOR PER LEKUREN ME VAJ ARGAN 30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM VAJOR PER LEKUREN ME VAJ ARGAN 30 ML

SERUM VAJOR PER LEKUREN ME VAJ ARGAN 30 ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM VAJOR PER LEKUREN ME VAJ ARGAN

E pershtatshme per lekurat normale ne te thata dhe mature

Serum vajor anti age I pasur dhe rigjenerues

Hidratim intensive

Jo i yndyrshëm

Optimizon rinovimin e qelizave

Komplex vitaminash natyrale

E pasur me antioksidante dhe acide natyrore

Categories: ,

Share this product

Një serum i avancuar anti-plakje, që optimizon rigjenerimin natyral te lekures dhe ngadalson procesin e plakjes. Vetitë natyrale të këtij vaji rigjenerues, punojnë në harmoni me kombinimin tonë të perberesve  natyrore dhe organike. Siguron një trajtim jo të yndyrshëm ne lekure i cili menjëherë hidraton dhe  stabilizon nivelet e hidratimit të lëkurës, ndërsa phospholipids dhe ceramids te cilat vonojne plakjen e lekures  depërtojnë në sipërfaqen e epidermës, duke e lënë lëkurën të ndihet më e re, më e butë dhe më e shendritshme, duke optimizuar rinovimin qelizor dhe duke rivendosur elasticitetin e lëkurës I përshtatshëm për Vegans.

Vaj anti age I pasur dhe rigjenerues

Ofron hidratim intensive

Jo i yndyrshëm

Optimizon rinovimin e qelizave

Lloji i lëkurës: Lekure Mature

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM VAJOR PER LEKUREN ME VAJ ARGAN 30 ML”