KREM NATE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM NATE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML

KREM NATE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML

L2,500.00

KREM NATE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK

Krem hidratues me veti te forta rigjeneruese

E pershtatshme per te gjitha tipet e lekures me veti anti age

Stimulon rigjenerimin e qelizave

Ndihmon në mbështetjen e sintezës së kolagjenit dhe elastines

Super hidratues dhe ushqyes

Jep lekures ndricim dhe vitalitet fale vitamines C

Rigjeneron lekuren

Categories: ,

Share this product

Një krem freskues i formuluar me Vaj  Trendafili Organik Otto, Uje Lules Tredafilit, Aloe Vera, Vaj Argani, Vaj Orizit,  Vaj shajore, Boronice Irlandeze, Gjalpe Shea, Lule limes, Kamomil, Lule Pasionit, Calendula, Vitamina E, Geranium dhe Vajra esenciale te Karafilit. Ky krem ushqyes i pasur aromatik depërton në shtresat nënlëkurore të epidermës, stimulon rigjenerimin e qelizave dhe ndihmon në mbështetjen e sintezës së kolagjenit dhe elastines, duke lënë lëkurën të hidratuar, ushqyer, dhe duke shpërthyer me shëndetin e rigjenerimit të qelizave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM NATE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML”